Volný, Bojko a Nevludová by měli složit mandát poslanců

Exposlance SPD Lubomíra Volného jsem opakovaně vyzýval, ať ukončí svůj byznys s chudobou. Neudělal to. Naopak ultimativně žádal vrcholné místo na kandidátce do europarlamentu.

Tomio Okamura | repro: FB

Když tento týden zjistil, že na kandidátce není, tak splnil svoje výhrůžky a začal se nám i se svými dvěma kolegy mstít a šířit další lži. Žádní neofašisté ani rasisté mezi členy SPD nejsou, jelikož tací lidé by byli ihned vyloučeni. Jelikož se Lubomír Volný a jeho dva kolegové stali poslanci díky SPD, vyzývám je ke složení poslaneckého mandátu, aby uvolnili místo dalším v pořadí na kandidátce SPD.

Oni však složení mandátu odmítají. Nejde jim o program SPD, ale o to být co nejdéle přisátý na lukrativní poslanecký plat. Pokud by měli skutečně jakékoliv připomínky k práci v SPD, mohli je sdělit před delegáty na celostátní konferenci – to však ani jeden z nich neudělal.

Po odchodu poslanců Volného, Bojka a Nevludové z vedení Moravskoslezského regionálního klubu SPD jsme zaznamenali desítky nových žádostí o řádné členství v hnutí, které bylo Lubošem Volným a jeho kolegy odmítáno, jelikož si „zprivatizovali“ a „zabetonovali“ SPD v jejich kraji. Tuto situaci jsme museli nakonec řešit odebráním licence minulému vedení, jelikož mimo jiné po čtyřech letech existence SPD měl kraj pouhých 70 členů, přestože tam registrujeme 1700 přihlášek.

Ve velmi blízké době bude z mnohem většího počtu členů demokraticky založen nový regionální klub, který si zvolí nové krajské vedení.

Reklama: