Ztráta suverenity českého parlamentu je děsivá

Možná byl můj příměr k suverenitě „židovského výboru“ příliš drakonický, ale u 60% zákonů, co doručujeme českým občanům – je míra naší suverenity NULA.

Václav Klaus | repro: facebook (Václav Klaus, DVTV)

Jen implementujeme evropské směrnice a nařízení. Povinně a ještě si to musíme potupně sami sepsat a dělat, že to projednáváme a hlasujeme o tom.

1) Proč to v Bruselu nepřeloží do češtiny a nevydají tady věstníkem? Aby to dělalo dojem, že to sami chceme? Jako včera třeba GDPR?

Vždyť to by česká sněmovna v životě nepřijala, patrně by to ani nikdo nenavrhl – stejně jako „evropský zatykač“ a tisíce dalších věcí.

2) Poslanci v kampani pobíhají po republice, slibují občanům, že je budou zastupovat a co vše udělají. Kdyby byli fér, museli by říci – ze tří pětin budu jen hlasovací automat a jak ovce budu implementovat evropská nařízení. Z menší části budu hlasovat a navrhovat zákony dle svého přesvědčení a dle vůle svých voličů.

loading...

Ztrácíme tuto zemi a já (jak řekl správně Dolínek – „v menšině“) křičím a snažím se na to lidi upozornit. Už nevím jak. Teď se nikdo z mediálních a politických nepřátel nebude bavit o meritu věci – ale snažit se mě umlčet, že jsem použil nevhodný příměr. A dávat mi do pusy něco, co jsem neřekl. Ti největší lumpové se ze mě pokusí dělat antisemitu.

loading...
Reklama:
loading...