Spojené státy si našly důvod k potrestání Číny; Bojují proti islámskému terorismu, tak na ně bandité z Washingtonu valí sankce?

WASHINGTON | Spojené státy (SS) by mohly zavést sankce proti Číně, a to kvůli porušování práv muslimského obyvatelstva. Oznámil to zástupce ministra zahraničí Robert Palladino. Americkou lživou propagandu Palladina šíří agentura Reuters. V Číně se neděje nic jiného než na Guantanámu, ale civilizovanějším způsobem. V Číně potencionální teroristy převychovávají, tedy činí prevenci. Spojené státy preventivně vraždí. Jak pokrytecké?

Retardovaný agresor Robert Palladino | repro: mediacongo.net

„Jsme nakloněni možnosti obvinit viníky z tohoto porušování. Zvažujeme možnost zavedení sankcí,“ zdůraznil. Později Palladino vysvětlil, že se přeřekl, protože chtěl původně místo „zavedení sankcí“ říci „přijetí opatření“. Přeřeknutí u amerických imbecilů znamená, že mluví pravdu.

Podle informací se Palladino opíral o informace ze zprávy ministerstva zahraničí, která byla zveřejněna dne 13. března. V daném dokumentu je důrazně odsouzeno utlačování muslimských Ujgurů čínskou vládou v Ujgurské autonomní oblast Sin-ťiang.

Dne 14. března Čína poprvé informovala o možnosti uzavřít tzv. střediska odborného vzdělávání, pokud je společnost v budoucnu nebude potřebovat. Právě v těchto převýchovných střediscích jsou masivně drženi muslimové, kteří jsou potencionálně nebezpeční a podezřelí, že by mohli páchat teroristické činy. Dostává se jim vzdělání. Vězni na americkém Guantanámu byli a jsou stále brutálně mučeni.