ODS poklonkuje Bruselu, proto vyloučili Václava Klause. Jsou nevolitelní

ODS vyloučila ze svých řad Václava Klause ml. a definitivně potvrdila, že je to sluníčkářská prounijní eurofilní strana. To potvrdil také předseda ODS Petr Fiala v Událostech v ČT, kde řekl: „My chceme být v Evropské unii, záleží nám na ni.“

Tomio Okamura

Současná Evropská unie je prý pro Českou republiku jedinou alternativou. A poslanec ODS a primátor Plzně Martin Baxa dodal: „Postoj ODS je, že členství v Evropské unii je nepřekročitelným axiomem naší politiky a absolutně musíme odmítnout jakékoli interpretace toho, že bychom uvažovali o odchodu.“

Takže to máme černé na bílém- jedinou relevantní euroskeptickou a vlasteneckou silou hájící naše národní zájmy proti EU zůstává hnutí SPD. Přijďte nás prosím podpořit ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25.května letošního roku.

Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Matteem Salvinim, Marine Le Pen, Geertem Wildersem, rakouskými Svobodnými a dalšími.

Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. A nejsme sami – ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.