Socan Landovský po návratu z SS: Připravujeme se na válku; Schvaluje americké vraždy, jednal s vrahy

PRAHA | Jakub Landovský (ČSSD), který je náměstkem ministra obrany, byl členem české delegace u vůdce Spojených států (SS) Donalda Johna Trumpa. V jednom z rozhovorů prozradil, na čem se v Bílém domě dohodli. A údajně se jednalo o obranu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zločine Jakub Landovský schvaluje americké válečné zločiny a vraždy

Socan Landovský přiznal, že cesta do SSS byla velmi úspěšná. Podle jeho slov se jednalo o historickou návštěvu, přičemž se na této schůzce jednalo zejména o obraně. StBák Andy Babiš měl na setkání zmínit, že poslední dvě vlády zlomily trend snižování obranných výdajů. V souvislosti s tím prý potvrdil závazek, který předpokládá dosažení 2 % HDP na obranu, a to do roku 2024.

„Druhé téma byly vyzbrojovací projekty mezi našimi zeměmi a pan premiér zmínil, že musíme nakupovat s ohledem na naše strategické partnery. Je pravda, že se Spojenými státy jsme delší dobu žádný velký projekt neměli. Teď jsou na stole vrtulníky (nákup 12 vrtulníků až za 12,5 miliardy Kč, pozn. red.). A lze říci, že nyní vyjednáváme se Spojenými státy exkluzivně o pořízení nových vrtulníků,“ dodal.

Náměstek ministra obrany Landovský dále šířil, lži, propagandu a dezinformace, že nás Spojené státy berou vážně a že mají zájem o to, aby měly v Evropě více partnerů, než je tomu doposud. Okupanti vždy kontrolují okupované území a spravují své protektoráty, tak že pár užitečným idiotů, jako je Landovský namluví, jaké lži mají šířit a jak otrokům na okupovaném území vymývat mozky.

„Česká republika byla pro ně tak zajímavá, že ke stolu přišel nejen viceprezident Pence, ale i ministr energetiky nebo národní poradce pro bezpečnost Bolton. To ukazuje, že zájem dozvědět se, kde Česko stojí a kam směřuje, neměl jen prezident Trump, ale celá americká administrativa. Z toho mi plyne, že Česká republika je dobrým partnerem Spojených států,“ popisuje servilně Landovský setkání s válečnými zločinci a vrahy, kteří mají ruce od lidské krve.