Za schvalování atentátu na Heydricha zastřelení. Socanský gestapák a islamofil Hamáček s policejní šéfem vyhrožují stejně

PRAHA – CANBERRA – CHRISTCHURCH | Gestapo v akci, jako po atentátu na Heydricha: „Česká policie si posvítí na osoby, které na sociálních sítích schvalují teroristický útok v mešitách na Novém Zélandu. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) policie nyní prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení,“ informuje o gestapáckém prohlášení Hamáčka Sputnik.

Je dnešní Hamáčkův Heydrich Švejdar?

Za schválení smrti Heydricha bylo zastřelení, co bude za schválení střelby dnes? Jaký je rozdíl?

Vůdce Gestapa ČR Švejdar | oficiální foto PČR

„Policie prověří, zda se na internetu někdo nedopouští schvalování teroristického útoku. Kromě Hamáčka o tom informoval i policejní prezident Jan Švejdar. Ten na svém Twitteru zdůraznil, že policie nebude tolerovat žádné projevy souhlasu s terorismem, extremismem nebo podněcování k nenávisti,“ píše dále Sputnik a gestapáckém prohlášení, které uvedl prezident českého policejního gestapa, který byl za bolševika v letech 1987 – 1988 členem Pohotovostní pluku VB Praha Hrdlořezy a byl vyškolen a potlačování politické nevole s komunistickou diktaturou.

„Máme celou řadu nástrojů, jak pachatele tohoto druhu trestné činnosti odhalovat. Zmíněným aktivitám věnujeme zvýšenou pozornost a každý zjištěný skutek bude důsledně prošetřen,“ vyhrožoval prezident gestapa ČR. Budou zase viste ve městech vyhlášky, které budu oznamovat, koho za schvalování zastřelili? Budou střílet, věšet, nebo sekat hlavy gilotinou. Od dob nacistické okupace Čech a Moravy se rétorika nezměnila.

Australský senátor obvinil migraci za střelbu v Christchurch

Fraser Anning | repro: The New Daily

Australský senátor Fraser Anning vyfackoval v sobotu mladíka, který mu rozbil o hlavu vajíčko. Mladík takto protestoval proti jeho výrokům o útocích v novozélandském městě Christchurch, informovala agentura AFP od které informaci převzala TASR a zveřejnila ji na Teraz.sk.

Senátor za Queensland, který útoky připsal na vrub imigraci, měl právě v Melbourne tiskovou konferenci, když k němu přistoupil zezadu mladík a rozbil mu o hlavu vajíčko. Senátor mu uštědřil několik facek a mladíka hned zadržela ochranka.

Anning v pátek prohlásil, že útoky v mešitách na Novém Zélandu, které si vyžádaly životy 49 lidí, byly výsledkem muslimského přistěhovalectví do země.

Jak to vidí sociolog?

Petr Hampl

„Válka vzniká tím, že jedna skupina lidí začne systematicky útočit na druhou, snaží se obsadit její území a podřídit si ji nebo ji vyhladit. Protiúder není začátkem války, ale její standardní součástí,“ píše známý sociolog doktor Petr Hampl, který je autorem bestselleru Prolomení hradeb.

Své slova uzavřen na svém webu: „Řešením není zastavení protiúderů, nýbrž zastavení války. Tolik k událostem posledních dnů.“

* * *

„Schvalovat teroristický čin kdekoli na světě je pro mě naprosto nepřijatelné a odporné. Policie monitoruje sociální sítě a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení. Lidé, kteří zemřeli při teroristickém útoku na Novém Zélandu, měli své životy před sebou. Mezi oběťmi je inženýr, chirurg, dědeček nebo lidé, kteří se postavili do cesty vrahovi, aby zachránili své blízké. Nejmladší oběti byly pouze 3 roky,“ napsal na svém facebooku islamofilní gestapák Hamáček.

Takže příkaz gestapa a ministerstva strachu je jasný, když Vám řežou invazisté hlavy noži, tak se smějte. Obrana ve válce zakázaná! Stejně za Protektorátu Čechy a Morava kolaborantská vláda nazvala atentát na Heydricha za teroristický čin a pak začala vraždit. Jaký je rozdíl mezi islámem a nacismem, když to byly a nadále jsou spojencké ideologie?

Reklama: