Vystřídá Kisku tupá bloncka, která by určitě ráda i vykouřila Sorosovi?

BRATISLAVA | O nové hlavě státu rozhodnou voliči 30. března ve druhém volebním kole, vybírat budou mezi Zuzanou Čaputovou a Marošem Šefčovičem, tedy morální odpadem. Slovenské volební stádo se rozhodlo, že chumaje Kisku, vymění za reálnou pipinu a nebo za jiného liberálně demokratického pušuka. Ovlivňoval volby Brusel? Najde se ve volbách Bruselská stopa nebo je přímo zmanipulovat Soros?

Bude tato Zuzka jako Sorosova děvka v čele Slovenska?

„Ve druhém volebním kole 30. března budou voliči rozhodovat mezi Zuzanou Čaputovou, která podle kompletně sčítaných neoficiálních výsledků získala v prvním kole 40,57% hlasů a Marošem Šefčovičem, kterého v prvním volebním kole podpořilo 18,66% voličů. Volební účast dosáhla 48,74%,“ píše TASR na webu Teraz.sk s tím, že tají fakt, že pokud by se jednalo o referendum, tak by výsledky nebyly platné, jelikož volební účast nepřekročila 50 %.

Do druhého kola se nedostal Štefan Harabin, který ve volbách získal 14,34% hlasů, za ním následuje Marian Kotleba, který dostal 10,39% hlasů. Pětici kandidátů uzavírá František Mikloško s 5,72% hlasů. Do druhého kola se nedostali ani Béla Bugár (3,10%), Milan Krajniak (2,77%), Eduard Chmelár (2,74%), Martin Daňo (0,51%), Róbert Švec (0,30%) , Juraj Zábojník (0,28%), Ivan Zuzula (0,17%) ani Bohumila Tauchmannová (0,16%).