I prase zná svůj strop! Vyhrožovat národu na tiskovce? Nový milník ministra vnitra a Policie ČR

Šokující zastrašování národa ministrem vnitra a policejním prezidentem je novou „metou“, kam se posunul oficiální slogan policie „Pomáhat a chránit“. Za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora trest smrti. A Gestapo začalo hon na tyto schvalovače. Záminkou pro popravu se stalo cokoliv. Karikatura, přimalování fousů a další. Hodila se jakákoliv záminka a dotyčný byl popraven. To bylo období 2.světové války.

Pavel Opl

Realita dnešní doby? Ministr vnitra a předseda ČSSD Hamáček a policejní prezident udělali tiskovku a národu řekli: „Všechny aktivity, které by se daly vykládat jako schvalování masakru na Novém Zélandu policie pečlivě prověřuje a zajišťuje důkazy pro případné trestní řízení. Policie nebude tolerovat žádné projevy souhlasu s terorismem, extremismem nebo podněcování nenávisti.“ Co se stane záminkou pro stíhání? Nikdo neví. Alespoň, že již nemáme trest smrti.

Událost na Novém Zélandu nebudu vůbec komentovat. Ve zkratce – samozřejmě ji neschvaluji. Ale ptám se? Co dělali politici a orgány činné v trestním řízení, kdy obludné vraždy a masakry muslimských teroristů a vrahů, byly i na našem území schvalovány rozličnými lidmi? Co dělali, když v muslimských kazatelnách na našem území byla hlásána nenávistná kázání?

loading...
Reklama:
loading...