Oslo. 70% násilné kriminality spáchali přivandrovalí

Podle zprávy, kterou zveřejnila norská televizní stanice TV2, tvořili imigranti zhruba 70 procent všech odsouzených za násilné trestné činy v hlavním městě Oslu! Potřebuje ještě někdo důkazy o tom, že masová imigrace a multikulturalismus jsou fatální hrozbou? My v SPD říkáme jasně STOP imigraci a islámu. Pokud nechcete, aby se něco takového stalo i u nás, volte prosím SPD.

Tomio Okamura | repro: FB

Dva ze tří závažných násilných incidentů v Oslu mají na svědomí právě přistěhovalci. Podle statistiky Norska tvoří přistěhovalci 33 procent obyvatel Osla. Což znamená, že v případě násilné kriminality jsou migranti zastoupeni výrazně nadměrně.

Je to pořád ta stejná písnička. Imigranti přepadávají, vraždí, znásilňují ženy a okrádají lidi. A sluníčkářští politici, novináři a aktivisté pak tvrdí, že u nás žádní imigranti nejsou…

SPD již podalo do Sněmovny zákony na zákaz islámského zahalování na veřejnosti i zákaz propagace nenávistné muslimské ideologie. Podpořte prosím hnutí SPD ve volbách a nic takového se u nás stávat nebude.

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickými stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš přítel ze společné evropské frakce a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty a nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU, přijďte k volbám 24. a 25. května!

Evropský parlament je jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. A nejsme sami – ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.

Reklama: