Policejní stát a totalita již je raelitou: Stát začal kontrolovat internetové diskuse!

Stát začal kontrolovat internetové diskuse! Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček uposlechl výzvu Miroslava Kalouska a stát začal nově monitorovat názory českých občanů na internetu, zdali se nedopouští trestného činu.

Tomio Okamura |reprofoto: FB

Hamáček oficiálně tvrdí, že bojuje proti schvalování trestného činu masakru na Novém Zélandu, ve skutečnosti chce ale Hamáček umlčet jakoukoli kritiku islámu a imigrace a už začal vyhrožovat. Vláda hnutí ANO a ČSSD zneužívá post ministra vnitra k prosazení multikulturní a islamizační politiky ČSSD a chce stíhat odpůrce islámu a imigrace. A jak všichni vidíme – premiérovi Babišovi to očividně nevadí.

Hamáček řekl doslova o islámu: „Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“ Hospodářské noviny informovaly o tom, že Hamáček překvapil, když řekl, že islám je pro lidstvo důležitý. „Úkolem evropských politiků je zdůrazňovat, že se boj vede proti teroristům, ne proti islámu,“ řekl předseda sociální demokracie.

Není divu, když má ČSSD ve svém dlouhodobém (základním) programu podporu imigrace i multietnické a multikulturní společnosti. Sociální demokraté se též zasazují o politické sjednocení Evropy (tedy jinými slovy jeden evropský stát), globální vládnutí a nový světový řád.

„Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace, a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje,“ tvrdí ČSSD ve svém zásadním programovém dokumentu.

„Multikulturní integrace je jedním z dlouhodobých a komplexních úkolů, bez jejichž vyřešení nelze realizovat moderní evropskou kulturní politiku a zásady OSN o harmonickém vztahu mezi příslušníky různých kultur. Boj proti xenofobii a za uchování kulturní rozmanitosti považuje ČSSD za významnou podmínku trvalé udržitelnosti kultury, a tím i života vůbec,“ říká sociální demokracie ve svém zásadním programu.

Takže multikulturalismus, nový světový řád, imigrace, islám a nadvláda Evropské unie, toto vše je moderní tvář ČSSD, kterou prosazuje Jan Hamáček. Pokud nechcete, abyste Vy i ostatní lidé byli zavírání do kriminálu kvůli kritice islámu a imigrace, volte prosím SPD.

Reklama: