Česká televize šíří konspirační teorie: Babiš má být řízený duem Putin – Trump

PRAHA | Před rostoucí vlnou populismu, která ohrožuje i Českou republiku, varoval v rozhovoru pro Českou televizi francouzský „myslitel“ Bernard-Henri Lévy. Za skutečně nebezpečí Francouz označil ruského prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina. Vidí i ohrožení demokracie v České republice. O šíření konspiračních teorií zločineckou Českou televizí, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Největší hovnomet v ČR je ČT

„Skutečným nebezpečím populismu je Putin, ohrožení svobod, ohrožení demokracie, ohrožení Česka. Česko bylo centrem demokratické revoluce proti totalitarismu, tlukoucím srdcem Evropy. Je pro mě nemyslitelné, že by toto Česko mohlo znovu spadnout do nástrah populismu,“ šířil Lévy v České televizi lži, dezinformace, nenávist a konspirační teorie.

Francouzský imbecilní filozof poukázal na skutečnost, že po roce 1989 Češi hovořili, že se chtějí „vrátit do Evropy“, nikoli do ní vstoupit. „Vy jste země, která velmi draze zaplatila za to, aby se odtrhla od Ruska. Draze ve smyslu lidských životů, rozbitých rodin, mučených a zavražděných lidí. Češi zaplatili svými životy, svou krví, aby se vymanili ze spárů KGB, a nyní by se někteří rádi přiblížili FSB,“ lhal francouzský zmrd jelikož tehdy žádné Rusko neexistovalo, ale byl Sovětský svaz. Tím se sám usvědčil, že je to jen tupý dobytek, kterého je Česká televize plná až po okraj.

Francouz postavil do jedné roviny českého premiér Andreje Babiše, francouzskou političku Marine Le Penovou a italského politika Mattea Salviniho. Oba zmínění cizinci jsou například známí svým odporem proti přijímání migrantů.

„Samozřejmě se jedná o odlišné situace, které ale dohromady tvoří kontext. Tvoří jakousi rodinu a tato rodina je z vnějšku ovládána jako loutka dvěma nebezpečnými odpůrci demokracie, kterými jsou Donald Trump a Vladimir Putin,“ prohlásil Lévy, který by měl být odchycen a do klece v blázinci zavřen. ČT zase by měla být za takové šíření blábolů zrušena, nebo raději zbourána.