Podpora parazitům? Vláda ANO, ČSSD a KSČM podvedla rodiče s dětmi a řádné pracující lidi

Původně slibovali navýšit rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc u všech dětí do čtyř let, ale zástupci koalice se teď na jednání nakonec shodli na růstu příspěvku pro rodiče dětí narozených až po 1. lednu 2020!

Tomio Okamura | repro: FB

Co je ale ještě horší, to je neadresnost této dávky. Opět se podporují také tzn. nepřizpůsobiví. Vláda totiž odmítla návrh SPD, aby se vyplácení příspěvku podmínilo pracovní minulosti jednoho z rodičů a podmínkou čistého trestního rejstříku bez úmyslných trestných činů.

Ale i samotné odložení je od vlády Andreje Babiše pěkný podraz, protože řada rodičů již kalkulovala se slíbenou zvýšenou částkou. Má smysl volit politiky, kteří mění názory jako na běžícím pásu?

Hnutí SPD má v programu velmi výraznou finanční pomoc pracujícím rodinám s dětmi. Pro tyto rodiny s dětmi máme připravené výrazné slevy na dani z příjmu – 50 % u prvního dítěte, 60-70 procent u dvou dětí a rodina se třemi a více dětmi nebude platit žádnou daň z příjmu. Samozřejmě by platila námi navrhovaná podmínka, že alespoň jeden z rodičů pracuje a čistý trestní rejstřík bez úmyslných trestných činů. Stejně tak chceme zavést i výhodné novomanželské půjčky i podporu bydlení a další věci – opět podmíněné pracovní minulosti jednoho z rodičů a podmínkou čistého trestního rejstříku bez úmyslných trestných činů.

My na rozdíl od Babišovy vlády ANO, ČSSD a KSČM pracující rodiny s dětmi podporujeme, protože děti jsou naše budoucnost, víme, jak náročné je děti vychovávat i zajišťovat jim nutné potřeby a bez nových dětí může náš národ zaniknout a mohou převládnout imigranti. Taktéž by nemuselo být na důchody. Volte prosím hnutí SPD a situace Vaší rodiny se výrazně zlepší! S námi bude DOOPRAVDY líp!

Reklama: