Plánoval přivandrovalý negr v Itálii v autobuse upálit padesát dětí?

ŘÍM | Lžou vám ráno. Lžou vám v poledne. Lžou večer, v noci. Stále lžou. Agentury včera šířily dezinformaci, že řidič autobusu převážejícího školáky zastavil na provinční hlavní silnici, řekl pasažérům, aby vystoupily a potom polil vnitřek vozidla benzínem a zapálil ho. Ve skutečnosti však přivandrovalý negr autobus unesl a plánoval masakr nevídaných rozměrů … Chtěl unesené děti v autobuse upálit za živa?

negr terorista podpálil v Itálii autobus s dětmi

Podle podrobných informací negr (47 let) původem ze Senegalu unesl ve městě Cremona autobus s 51 žáky základní školy, kteří spolu s učitelkami měli namířeno do plovárny do Milána. Jeden ze žáků během cesty zavolal carabiniery, protože slyšel, že Senegalec řekl, že jde na letiště do Linate a udělá tam masakr.

Autobus se podařilo zablokovat, ale řidič stihl autobus podpálit. Naštěstí se nikomu nic nestalo, protože carabibieři otevřely dveře a děti stihli vystoupit.

„Nebýt pohotového chlapce, který se stal v tomto teroristickém útoku hrdinou, dnes tu máme na letišti další masakr a 51 obětí, kterého by byly děti,“ informuje na sociální síti Slovák Ľuboš Hrica žijící v Itálii. „Nikdo se odsud nedostane živý,“ řekl podle několika žáků teroristický černý zmrd.

Italská policie zachránila jednapadesát dětí. „Je to zázrak, mohl to být masakr. Policie byla vynikající, zatarasila autobus a dostala z něj děti ven, „vyjádřil se k případu milánský prokurátor Francesco Greco, jehož citovaly tiskové agentury AFP a AP. Italský prokurátor nevylučuje teroristický motiv řidiče školního autobusu.

loading...

Motiv je jasný: Invaze negrů do Itálie, kterou nová italská vláda brzdí. Jednalo se tak o teroristický čin a terorista by měl být popraven, pro výstrahu. „Chci s tím skoncovat, chci zastavit umírání v Středozemním moři,“ prohlásil řidič podle několika zpráv. Jeho motivy řízení nejsou zatím jasné a jeho zmínka Středozemního moře se zřejmě týkala tisíců migrantů, kteří se plavili ze severní Afriky do Itálie, ale mnozí přišli během nebezpečné plavby o život.

loading...
Reklama:
loading...