Je zde další ukrutný případ řádění migranta

Afričan chtěl v autobuse upálit italské děti! Říkáme stop imigraci, stop kriminalitě. Společně s naším kolegou z naší vlastenecké frakce a italským ministrem vnitra Matteem Salvinim musíme zabránit invazi zločinců do Evropy.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Řidič autobusu původem z afrického Senegalu měl odvézt děti v Itálii na sportovní akci, ale odbočil z plánované cesty a vozidlo zapálil. Policistům se však povedlo včas všechny děti dostat ven. „Spoutal nám ruce a vyhrožoval nám. Řekl, že jestli se pohneme, rozlije benzín a zapálí ho. Pořád říkal, že v Africe umírají lidé a mohou za to Di Maio a Salvini (Di Maio je předák vládního hnutí Pěti hvěz),” vylíčilo jedno z dětí.

Tohle tady chceme? To opravdu, sluníčkáři, chcete, aby byly upalovány naše děti? Je to pořád ta stejná písnička. Imigranti přepadávají, vraždí, znásilňují ženy a okrádají lidi. A sluníčkářští politici, novináři a aktivisté pak tvrdí, že u nás žádní imigranti nejsou a že Okamura jen straší…

Hnutí SPD je součástí širokého vlasteneckého hnutí Evropa národů a svobody (ENF), kam právě patří Liga našeho kamaráda Mattea Salviniho, rakouští Svobodní (FPÖ), kteří jsou v rakouské vládě, Národní shromáždění Marine Le Pen, která může být příští francouzskou prezidentkou, dále Strana pro svobodu Geerta Wilderse či Vlámský zájem, který patří k nejsilnějším belgickým stranám. Ale to není vše. Mimo naše hnutí ENF jsou i jiné vlastenecké síly jako německá AfD (které se bojí Merkelová), Orbánův Fidesz, polský PiS, Švédští demokraté…

Takže přátelé, přijďte k volbám do Evropského parlamentu, protože nyní jsou tyto volby opravdu rozhodující a nyní máme šanci otřást Bruselem. Pokud nechcete, aby Vám vládli Juncker, Merkelová či Macron a aby Vás a Vaše blízké zabíjeli imigranti, dejte prosím hlas hnutí SPD a společně s dalšími vlasteneckými stranami je pošleme, kam patří… Na politický hřbitov.

Přijďte nás prosím podpořit ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25.května letošního roku. Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Spolu s našimi kolegy z naší evropské vlastenecké frakce Matteem Salvinim, Marine Le Pen, Geertem Wildersem, rakouskými Svobodnými a dalšími.

Nekandidujeme proto, aby naši poslanci v Evropském parlamentu kolaborovali s elitami Evropské unie. Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii. A nejsme sami – ve spolupráci s vlasteneckými politickými stranami naší frakce jsme připraveni budovat novou formu spolupráce národních států Evropy. Spolupráci, která bude respektovat a chránit naší suverenitu, svobodu, kulturu a tradiční společenské hodnoty.