Vrah Bolton: Vládu Venezuely uškrtím

WASHINGTON | Poradce vůdce Spojených států pro národní bezpečnost John Bolton vyhrožuje, že finančně uškrtí venezuelské úřady, vedené prezidentem Nicolasem Madurem. Informuje o psychopatovi a válečném zločinci s prvky chování primitiva světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

John Bolton | Laskavost zmrdovi přímo z očí vystupuje | Žere tento dobytek děti? | repro: YTB

„Jak prezident Trump jasně řekl, nejpřísnější sankce ještě nepřišly. Pokud Madurovo urputné držení moci neskončí, on a jeho stoupenci budou finančně uškrceni. Čas se krátí,“ napsal Bolton na Twitteru. Z textu je jasné, že Bolton není zdráv, nebo jeho morálka je hodna mafiánským zločincům. Buď si ho pověsí ve Washingtonu nebo v Caracasu, až bude odchycen a pak následně odměněn smrtí.

Požaduje také okamžité propuštění samostatně vyhlášeného prezidenta Juana Guaida, který byl podle zpráv z médií zadržen ve Venezuele. V opačném případě Bolton hrozí následky, což je hoax, jelikož byl zadržen jeho pobočník a bodyguard. Bolton tak nejen, že vyhrožuje jako poslední agresivní svině, ale ještě šíří dezinformace.