Dvojí metr: Protesty ve Francii a Rusku; Vrah Macron se vysmál přizabité důchodkyni

PROSTĚJOV | Radim Fiala z SPD na svém Facebooku ukazuje na „aroganci moci“ francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Poukazuje přitom na brutální zásah francouzské policie proti penzistce během demonstrace žlutých vest. Macron doufá, že žena dostane rozum. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Vrah Macron je odpovědný za jedenáct životů

„Francouzský prezident Emanuelle Macron předvádí aroganci západních diktátorských elit v praxi. Poté, co byla 63letá seniorka vážně zraněna po brutálním zásahu francouzské policie proti demonstraci žlutých vest, prohlásil, že doufá, že seniorka dostane rozum,“ napsal Fiala na svém Facebooku.

Podle informací portálu idnes se jedná o seniorku ve věku 73 let, nikoli 63, jak uvádí ve svém postu Fiala. Žena byla zraněna během brutálního zásahu policie při 19. kole protestů žlutých vest.

Politik SPD poukazuje na skutečnost, že pokud by k něčemu podobnému došlo v Rusku, okamžitě by začali aktivisté hájící lidská práva mluvit o jejich porušování.

„Kdyby se něco podobného stalo v Rusku, hned by se seběhli všichni lidskoprávní aktivisté a křičeli by něco o porušování lidských práv. Ale protože lidi nechává mlátit „liberální demokrat“ Macron, je ve zkorumpovaných médiích většinou ticho po pěšině,“ napsal Fiala.

Ve Francii probíhají takzvané protesty žlutých vest proti sociálnímu stavu věcí v zemi. Během těchto protestů bylo zrněno několik stovek lidí. Několik lidí již v důsledku protestů přišlo o život.

Reklama: