Americký ministr zahraničí Pompeo vyhlásil Rusku novou studenou válku

WASHINGTON | Ministr zahraničí Spojených států (SS) a bývalý šéf vrahů z Langley Mike Richard Pompeo ve zprávě pro Kongres napsal, že boj proti škodlivému vlivu Ruska je prioritou rozpočtu SS. O zprávě, která by mohla být v rámci studené války vyřčena třeba na nejvyšším Sovětu, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Svět se přepóloval a Spojené státy jsou hrozbou pro světový mír.

Mike Richard Pompeo – americký degenerovaný zmrd

„Rusko je hrozba, která překročila hranice vnější nebo vojenské agrese a nyní začala také operace vlivu, jejichž cílem je Amerika a země Západu,“ je uvedeno ve zprávě duševně chorého agresivního zmrda Pompea pro Kongres

„Prioritou současného rozpočtu je čelit zvětšujícímu se vlivu Ruska v Evropě, Eurasii a střední Asii,“ dodal Pompeo. Tím dokázal, že Spojené státy jsou agresivní říše zla, která chce okupovat celý svět.

Vztahy mezi Ruskem a západními zeměmi se zhoršily kvůli situaci na Ukrajině, kde došlo v roce 2014 k převratu řízeného EU a SS, aby se Ukrajina náhodou neocitla pod kontrolou Ruska a nemohla být Západem zcele rozkradena. A kvůli Krymu, který se po referendu stal ruským regionem, plně v souladu s mezinárodním právem.