Mee to – jak to jede hezky podle scénáře

WASHINGTON | Zločinec! Raubíř jeden, darebák a násilník odporný to je. Na místě pověsit, zastřelit, utopit, zavřít ho na 1000 let. To si fakt dovolil hodně! Informuje o případu feminonacistického honu web The Dialy Mail.

Joe Biden

Blbý je, že on BUDE skutečně souzen, a nemá proti tomu obrany. Pokud se prokáže, že paní lže, tak se „jen spletla“. Joe Biden prý před 5 lety paní Lucy Flores (35 let) – demokratická kandidáta státu Nevada na funkci guvernérky – políbil na vlasy. Teď jí to docvaklo a začal se bránit.

A protože samozřejmě existuje presumpce viny – hnutí »Me too« a ten zlosyn si dával velký pozor, nic nikde není zaznamenáno na kamerách. Přesto je to on, který musí prokázat, že ona nemá pravdu.

„Biden byl druhým nejmocnějším mužem v zemi a pravděpodobně jedním z nejmocnějších mužů na světě. Byl tam, aby mě propagoval jako správnou osobu pro práci guvernéra, namísto toho se cítil nesvůj, byl hrubý a zmatený“. Vzpomněla si Lucy Flores, že předtím, než šla na pódium mluvit, Biden se k ní přiblížil a dal jí nepříjemný polibek.

„Více president Spojených států amerických se mě dotkl intimním způsobem vyhrazeným pro blízké přátele, rodinu nebo romantické partnery – a já jsem se cítila bezmocná, abych s tím něco udělal,“ řekla. Takže teď se již bezmocná necítí a obvinila ho.

Reklama: