V čele Slovenska Zuzka Кискa Čaputová; Kdyby to bylo referendum, tak hlasování není platné

BRATISLAVA | Vše podle očekávání. Slovenské prezidentské volby za pomocí volebních podvodů v rámci předvolební kampaně, v rámci manipulace s voliči pomocí mediálních hovnometů, za vydatné podpory a vměšování poskoků a děvek Sorose, vyhrála údajná advokátka Zuzka Кискa Čaputová. Proč Кискa? Vypadá jako Кискa a je následovnice svého předchůdce, jak mentálně, tak poševně.

Zuzka Кискa Čaputová | repro: youtube.com (HNtelevízia)

Po sečtení všech volebních okrsků v prezidentských volbách na Slovensku zvítězila nikým neznámá a jako list nepopsaná, tedy dobrá poslušná děvka do budoucna, Čaputová. Hlasovalo pro ní 58,41 % voličů, kteří se odhodlali a šli volit do druhého kola, když volba byla asi ve stylu: Oběsit se v koupelně, nebo se oběsit na toaletě.

Pro jejího soupeře místopředsedu Evropské komise Maroše Šefčoviče hlasovalo ve volbách 41,59 % občanů, uvádí slovenský statistický úřad. Účast u prezidentských voleb činí 41,79 procent. V prvním kole prezidentských voleb na Slovensku, které se konalo před dvěma týdny, tedy 16. března, Čaputová zvítězila s výsledkem 40,57 % hlasů. Tehdy volební účast činila 48,7 %.

Obě kola prezidentských voleb zaznamenaly drtivě nízkou volební účast, což by se dalo vysvětlit, že Slováci nepovažují za důležité, jaký maňásek v Bratislavě na hradě straší. Ovšem pokud by se nejednalo o volby, ale referendum, tak by oba výsledky hlasování nebyly platné, jelikož nesplňovaly podmínku minimální účasti voličů, která je stanovena na 50 %.

Mandát, který od voličů Zuzka Кискa Čaputová získala, je drtivě mizivý, jelikož jí volila jen drtivě chabá část společnosti – necelá čtvrtina. Ovšem už prokázala, že je kvalitní lhářka: „Domnívala jsem se, že výsledek bude těsnější. Je to velmi silný mandát,” řekla. Zároveň potvrdila, že na první zahraniční cestu zamíří do České republiky.

Aby to nestačilo tak se k tomu vyjádřil i Кискa nejen kvalitou morálnosti, ale i podle příjmení: „Ukázali jsme, jakou chceme krajinu – slušnou a spravedlivou. Zvolili jsme si prezidentku, která symbolizuje naději a kterou nám budou závidět i v zahraničí,“ okomentoval Kiska vítězství své nástupkyně, kdy tradičně šířil propagandu a lži, jelikož volba podvodnice nemá se slušností a spravedlivostí nic společného, ale když to tvrdí chumaj Kiska, vyšetřovaný pro zlodějiny a podvody, daňové úniky a vydělal si jako lichvář, tak to také o čemsi vypovídá.


Poznámka:
Překlad z ruštiny do češtiny a slovenštiny:
Кискa (rusky) – píča (česky) – pizda (slovensky)

Reklama: