To si dovolil moc. K novozélandské zabíjačce se vyjádřil jinak, tak ho málem kamenovali

CANBERRA | Australský senátor Fraser Anning si na úterním zasedání parlamentu vysloužil kritiku za své vyjádření o nedávných útocích na mešity ve městě Christchurch na Novém Zélandu. V reakci k novozélandské zabíjačce nečistých prasat, která si údajně vyžádala životy 50 kusů mu-slimáků, totiž prohlásil, že útoky byly výsledkem muslimského přistěhovalectví do země.

Fraser Anning | repro: The New Daily

Řekl pravdu, tak musel dostat přes držku. Kdyby tam nepřivandrovali, tak by je nikdo údajně nepostřílel. Jelikož na záznamu je vidět, jak jeden zastřelený se zvedá a odchází. Tak asi tak.

Senátor za Queensland se stal terčem kritiky i za to, že vyfackal mladíka, který mu na znak nesouhlasu s jeho výrokem rozbil o hlavu vajíčko. To byl demokrat s vejcem v ruce. Nesouhlasí, tak se uchýlí k násilí, takové hovada podporují roztahování se mu-slimáckého moru. Jelikož islám jako nenávistná ideologie nese jen zmar a smrt. Je horší jak nacismus.

Už v úterý, kdy se parlament sešel poprvé po měsíční přestávce, však poslanec australského Senátu Simon Birmingham využil možnost něj slovně zaútočit. Anninga odsoudil za nedostatek základní lidskosti, o čem měli svědčit jeho slova po útocích. Simon Birmingham by měl být kopán do prdele, tak dlouho až by se alespoň rok nevysral, dobytek jeden.

Birmingham se rozčílil, když Anning řekl, že své vyjádření nelituje. Sám Anning následně členem vlády položil otázku, zda si myslí, že politicky motivované násilí je za určitých okolností akceptovatelné. Reagoval tak na incident s vajíčkem.

Australský premiér Scott Morrison se zachoval jako totální imbecil a píčus, když označil Anningova slova za otřesné a ohavné s tím, že v Austrálii nemají místo.

Tím jen dokázal, že novozélandská zabíjačka byla fake news vymyšlená, nahraná jako divadélko, aby se mohly utáhnout šrouby totality, zakazovat slova, vytěsňovat názory, vyhánět lidi a sebrat lidem zbraně, jelikož zákon na totální odzbrojení je už v novozélandském parlamentu po prvním čtení. Jak rychlé. Rozhodování o změně vlajky trvaly roky, ale odzbrojení po útoku pod falešnou vlajkou je možné v řádu dní.