Je českotelevizní havloidní pako Wolner jen ubohý sráč? Podívejte se, jak se tento ubožák a záchodový rváč kroutil jako had a dámě se skoro do očí nepodíval

PRAHA | Marek Wollner, investigativní reportér a dramaturg České televize, vidí ve vašem zvolení jasný strategický manévr: „Já myslím, že to ten Andrej Babiš a jeho okolí hraje dobře. Zvolit do velké vysílací rady (RRTV) dalšího muže z okolí Václava Klause (Ladislav Jakl po Vadimu Petrovovi) je strategie, jak umlčet poslední kritickou televizi a přitom se přímo neumazat.“ Co vy na to? Ptala se reportérka Koulová Ladislava Jakla.

Ladislav Jakl odpověděl: „Já myslím, že tento záchodový rváč vypustil z úst už tolik blbostí, že to nestojí za komentář. To je prostě trouba.“

Jakl svými slovy narážel na to, že v rámci televizní krize, kdy havloidi kradli společnosti za podpory zrůdy Havla Českou televizi na záchodě napadl hrubě a pěstí tehdejšího ředitele ČT Hodače Takový člověk nyní jezdí po školách a přednáší studentům, co to je dezinformace, až RRTV usvědčila, že ČT je zdrojem nevyváženého zpravodajství.

Záchodový rváč Wollner | repro: XTV

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání tvrdí, že ani ČT ve svém vysílání není nestranná. Její zpráva o americké volební noci nevyváženou reportáž, která nadržovala jedné straně. „Myslím, že je to krásný příklad manipulace. Tahle zpráva sehrává dodnes velkou roli v očerňování ČT. Je to zavádějící. Tu noc se v jednu chvíli sešli 4 kritici Donalda Trumpa a na sociálních sítích a dezinformačních webech se to rozjelo. V nočním vysílání se zase sešli dva příznivci Trumpa a nikdo proti nim, Kratochvíl a Hejma si notovali o tom, že Trump je skvělý a Clintonová je špatná. Posoudit jen část toho vysílání a nevzít v úvahu celek je způsob, jak tu zprávu podat manipulativně,“ myslí si. Považuje za absurdní, že se tato situace rozjela ve vztahu k americkým volbám, které česká média nemohou ovlivnit, píše se na XTV.

Jana Bobošíková | repro: XTV

A ještě pořad Jany Bobošíkové je uveden slovy: „Placka Evropa je můj domov nevyjadřuje nic proti nestrannosti a kodexu. Nemyslím, že žijeme v době, kdy bychom se měli zpovídat za držení placky. Takové otázky odpovídají 88 roku. Je to absurdní a projevuje se v tom kádrovácká síla minulých dob,“ vyjádřil se Wollner ke svým fotkám na kterých drží v ruce placku potenciálně podporující EU.

Podcast: