Britští vojáci měli cvičit střelbu na fotografii levicového bastarda Corbyna

LONDÝN | Na internetu se objevilo video, na kterém britští vojáci v Afghánistánu údajně použili jako terč při cvičných střelbách fotografii vůdce Labouristické strany Jeremyho Corbyna. Případ začalo vyšetřovat britské ministerstvo obrany, informoval na své webové stránce deník The Sun. Co je na tom na vyšetřování musí vědět jen ten idiot, který to zahájil. Cvičná střelba na levicovou svini? Ano a?

Střelba na svini

Na videu, které si na internetu prohlédlo zhruba 10 risíc uživatelů je vidět čtyři příslušníky 3. praporu paradesantní pluku oblečených v maskáčích, jak v kryté střelnici v Afghánistánu tasí služební zbraně. Vzápětí na videozáznamu zazní střelba, která však není v záběru kamery. Následně se na videu objeví rozstřílená fotografický portrét vůdce nejsilnější britské opoziční strany Jeremyho Corbyna na červeném pozadí.

Reakce je absolutně jako z jiného světa. „Bereme to proklatě vážně. Armáda zjistí, co je ve věci. Vypadá to strašně. Je to obrovská ostuda,“ uvedl pro deník The Sun nejmenovaný zdroj z britského ministerstva obrany, který asi byl na drogách nebo byl totálním idiotem. On sám je ostuda. Rozstřílená fotka debila dokáže rozrušit jen jiného debila.

Reklama: