Ekonomický terorismus: Spojené státy zavedou sankce vůči dopravcům venezuelské ropy na Kubu

HOUSTON | Viceprezident Spojených států (SS) Mike Richard Pence prohlásil, že Washington zaútočí na energetický sektor Caracasu doplňkovými sankcemi. Řekl to během vystoupení na univerzitě Rice v Houstonu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, o prohlášení bandity z Washingtonu.

Michael Richard Pence – zdegenerované americké hovado a válečný zločinec | repro: YTB

Podle prohlášení Pence nový krok ekonomického terorismu proti vládě nynějšího prezidenta Nicolase Madura Morose bude obsahovat sankce proti 34 lodím, které vlastní venezuelská státní společnost PDVSA, a dvěma firmám, které dováží venezuelskou ropu na Kubu. Jak tyto sance budou vymáhat? Pirátstvím nebo gangsterství, či válečným zločinem a potopí je?

„Dnes přijímáme opatření proti životně důležitému zdroji bohatství režimu Nicolase Madura,“ řekl terorista a zločinec Pence. „Podle rozkazu prezidenta Donalda Trumpa Spojené státy uvalí sankce na 34 lodí, které vlastní nebo řídí PDVSA, a dodatečně také na dvě společnosti, které transportují venezuelskou ropu na Kubu,“ uvedl válečný zločinec.

Navíc dodal, že posuzují možnost zavedení dodatečných sankcí, což bez schválení RB OSN a vyhlášení jednostranně Spojenými státy je dle mezinárodního práva terorismus, v tomto případě ekonomický terorismus. „V nejbližších dnech posuzujeme doplňkové sankce vůči finančnímu sektoru,“ poznamenal bandita MRd. Pence.


SS už uvalily na venezuelskou státní ropnou společnost PDVSA sankce, když zablokovaly její aktiva ve výši 7 miliard dolarů, které se ocitly pod dohledem americké legislativy.
Podle předpovědi Bílého domu společnost může ztratit dalších 11 miliard dolarů na dodávkách ropy. Kromě toho je v USA zakázáno uzavírat dohody s PDVSA.
Nedávno zvláštní zástupce SS Elliott Abrams, který komentoval výsledky zavedených sankcí, prohlásil, že Washington dosáhl značných úspěchů, když přesvědčil společnosti snížit objem ropy, kterou kupují od PDVSA.

Reklama: