Německo opět táhne Evropu do záhuby; Importuje teroristy a vrahy!

Německo pomohlo v návratu do země ženě, která před několika lety odešla do teroristického Islámského státu, ke kterému se připojila, a vzala si za muže džihádistu. Informoval o tom známý časopis Spiegel, podle něhož se do spolkové republiky vrátila žena ze Severního Porýní-Vestfálska se svými dětmi.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Německo opět táhne Evropu do záhuby a chrání islámské masové vrahy. Šílené, kam až nás zavedli sluníčkářští politici, novináři a aktivisté. Jestli nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Macron, Juncker či Soros, volte prosím ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května hnutí SPD.

To ale není první případ. Německý deník Bild upozornil, že v uplynulých pěti letech, během nichž zažila Evropa uprchlickou krizi, zaslal Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky (BAMF) orgánům trestního řízení tisíce upozornění na pachatele válečných zločinů mezi běženci, ale drtivou většinou z nich se nikdo nezabýval! Takže Německo chrání islámské masové vrahy? Kteří žijí nedaleko od našich hranic? Podle sluníčkářů ale imigrace není hrozba…

Celých 97,5 procenta podaných upozornění na potenciální válečné zločince mezi migranty bylo ignorováno! V době, kdy vrcholila migrační krize, tedy v letech 2015 až 2016, vypracoval BAMF 3800 upozornění na možné pachatele válečných zločinů. BKA a prokuratura se však začaly zabývat pouhými 28 z nich. Zbylými více než 99 procenty upozornění se opět nikdo nezabýval!

Podobně Maročan Munír Mutasádik, který byl jako jediný odsouzen za útoky z 11. září 2001, dostal loni v říjnu před deportací od německého státu 7000 eur v hotovosti, i když byl na seznamu teroristů. Upozornila na to spolková banka… V každé civilizované zemi by měl takový člověk dostat doživotí či trest smrti. Tito lidé chtějí vládnout Evropě? Německo opět táhne Evropu do záhuby.

Jestli nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Macron, Juncker či Soros, volte prosím ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května hnutí SPD.