Nepředstavitelné? Invazní druh jako dobytek v Řecku – Mu-slimáci se dali na pochod na sever

ATHÉNY | Kvůli protestům migrantů přivandrovalých do Řecka byl zastaven chod hlavního athénského nádraží. Invazní druhy jsou z hlediska biologie nežádoucí. EU nařídili likvidaci invazních rostlin a živočichů – tito nevadí? Proč je nepostříleli, když byli na jedné hromadě? Jsou to vrazi, kteří táhnou Evropou jako bandy Mustafy, aby nás vyvraždili. Musíme je vyhnat nebo zlikvidovat? Kde je nový král Jan Sobieski?

Migrující dobytek | repro: Sputnik (© REUTERS / Alkis Konstantinidis)

Skupina prašivý psů, nečistých prasata a mu-slimáckého dobytka, která se snažila najít cestu k řeckým hranicím s Makedonií, organizovala v pátek v Athénách na vlakové stanici Larissa protestní akci. Ta vedla k zastavení vlakové dopravy. Do akce byla následně zapojena i policie, jelikož se demonstranti údajně vydali po trati směrem k Soluni, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Následně v Řecku propukly policejní střety s migranty. Na sociálních sítích se objevila falešná zpráva o otevření hraničního přechodu. Z tohoto důvodu se stovky migrantů snažily proniknout policejním kordonem na hranici se Makedonií. Prostě to nejsou lidé, ale zvířata. Je to lidský hnůj a zmrdi, kteří chtějí jen naši krev.

Ve čtvrtek na severu Řecka došlo ke střetům mezi policií a skupinami přivandrovalého dobytkaů, kteří se snažili dostat na území sousední Makedonie. Stovky přivandrovalých, včetně jejich mláďat, jelikož se množí jako kobylky, přišly do migračního tábora Diavata, nedaleko hranic s Makedonií, a začaly stavět stany na poli vedle něj.

Důvodem jejich vzniku byla fáma šířená na sociálních sítích o otevření hraničního přechodu pro tažení migrační svoloči. Prohlášení ministra pro migraci Dimitrisa Vitsase, že se jedná o lež a hranice se neotevře, neměly žádný vliv. Dobytek odmítal odejít, a to navzdory výzvám úředníků, aby se vrátili do oficiálních středisek, jinak budou pokutováni.

Přivandrovalá prasata se opakovaně pokoušela prolomit policejní kordony v okolí tábora a proniknout na silnici vedoucí k hranici. Házeli kameny a lahve. Policie následně použila slzný plyn.

Záchranné služby zahájily v pátek úklidovou činnost v táboře v blízkosti Diavaty, asi v 10 km od Soluňe. Stovky přivandrovalých kriminálníků a jiného lidského dobytka přišlo na pole a udělalo tam neskutečný bordel. Takhle vypadá kulturní obohacení v rámci multikultury: