Vrah Pompeo jede! Teroristé z Washingtonu uvalí sankce na Egypt kvůli nákupu ruských stíhaček Su-35

WASHINGTON | Egyptský nákup ruských stíhacích letounů Su-35 bude mít za následek sankce ze strany Spojených států (SS). O další oběti amerického ekonomického terorismu mluvil někdejší ředitel amerických vrahů v tajných službách a nynější ministr zahraničí SS Mike Richard Pompeo. Podle něj Spojené státy sledují akce Číny, Indie a Turecka. Izolace debilů z Washingtonu nabírá obrátek.

Mike Richard Pompeo – americký degenerovaný zmrd

„Jasně jsme řekli, že takovéto nákupy budou mít za následek sankce v souladu se zákonem CAATSA. Byli jsme jimi ujištěni, že tomu rozumí. A já velmi doufám, že se rozhodnou nepokračovat v těchto nákupech dál,“ prohlásil Pompeo v americkém Senátu na adresu Egypta.

Vynucování platností amerických zákonů na suverénních zemích je hrubé narušení Charty OSN. Spojené státy se takto chovají jako globální agresor. Bude odměnou vybombardování Washingtonu do doby kamenné?

Mentálně retardovaný ministr SS dříve řekl, že země, které chtějí kupovat ruské zbraně, by si měly být vědomy možných následků. Odvolával se tak totiž na zákon „O boji proti nepřátelům Ameriky prostřednictvím sankcí,“což je zákon o americkém ekonomickém terorismu.

Reklama: