Ožralý dobytek Juncker ve Rwandě málem upálil tamního prezidenta s manželkou. Na Youtube bylo video zakázáno a smazáno

KIGALI | V rwandské metropoli Kigali si 7. dubna, v Ženevě 8. dubna a UNESCO 8. a 9. dubna připomenou 25. výročí genocidy v této středoafrické zemi, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, který přinesl i video, které youtube smazal. Pak video dodali z facebooku. Naše redakce jej raději zálohovala a poskytneme jej přímo. CO na videu uvidíte?

Jean-Claude Juncker – opilec, zločinec a vyděrač

V hlavním městě Rwandy Kigali se u příležitosti 25. výročí genocidy zúčastnili vzpomínkového shromáždění i prezident Paul Kagame s manželkou a předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Na památném místě, kde je pohřbeno kolem 250 tisíc obětí, symbolicky zapálili oheň na památníku. Po zapálení ohně se Juncker s pochodní otočil rovnou na prezidentský pár, kteří kdyby neuskočil, tak by památník měl místo jedné pochodně, další dvě.

Na Junckerových pohybech jez zcela jasné, že byl ožralý jako to nejsprostější prase. Taková svině stojí v čele EU a málem byl i vrahem prezidentského páru.


Během rwandské genocidy bylo od dubna do července 1994 usmrcených podle odhadů OSN přibližně 800.000 příslušníků etnika Tutsiů a umírněných Hutuů. Některé jiné zdroje uvádějí milión obětí na životech.
Genocida ve Rwandě začala poté, co 6. dubna 1994 dvě rakety země-vzduch sestřelili letadlo s rwandským prezidentem juvenalis Habyarimana, přistávající v Kigali. Na palubě spolu s ním v troskách skonal i Burundi prezident Cyprien Ntaryamira, oba z etnika Hutuů, a další politici obou zemí.
Po sestřelení letadla se v Rwandě začalo zabíjení. Naplánovali ho tehdy vládnoucí příslušníci většinového kmene Hutuů proti menšinovému etniku Tutsiů. Později Rwandský prezident Paul Kagame obvinil Francie, že se přímo zúčastnilo na genocidě. Paříž to označil za „skandální a nespravedlivé“.
V roce 2006 pak Rwanda přerušila diplomatické styky s Francií, čímž vyvrcholilo napětí související s vyšetřováním vraždy rwandského prezidenta. K obnovení přerušených diplomatických styků došlo v listopadu 2009. Podle odhadů OSN bylo zabito přibližně 800.000 příslušníků etnika Tutsiů a umírněných Hutuů. (zdroj)