Babiš otevřel tlamu: Nejdéle sloužící ministr Dan Ťok udělal spoustu práce

PRAHA | Až se voliči proberou z opileckého omámení slovenským ekonomickým přivandrovalcem do Prahy soudruhem StB Andym Babišem, tak bude moci Babiš hledat novou práci u cirkusu jako klaun, protože podle něj rezignující ministr dopravy Dan Ťok, kterého nazval kdysi capem, měl odvést prý nějakou práci? Kde? Na dálnicích to nějak není vidět.

Poskok Dan Ťok se svým páníčkem Andym Babišem | repro: anobudelip.cz

„Asi jste už četli, že se Dan Ťok rozhodl odejít z pozice ministra dopravy. A řeknu vám, musím se teď fakt smát tomu, když čtu komentáře opozičních stran, kteří ho kritizují. Hlavně ODS, která měla na ministerstvu třeba legendárního Aleše Řebíčka. Vzpomeňte si na jeho firmu Viamont, jaké skvělé kšefty tady dělal,“ kdákal své tradiční chujoviny Andy „Bureš“ Babiš, který si prý objednal i vraždu kmotra Mrázka a exministra na Slovensku Duckého.

Babiš na svém facebooku opravdu perlí a imbecilové mu to baští. Podle volebních výsledků musí být Česko v takové řiti v jaké je, nic lepšího si nezaslouží, když idioti volí Babiše a jeho poslušné poskoky.

„Od revoluce se tady za 21 let vystřídalo 15 ministrů, průměrná životnost 1,4 roku. To Dan Ťok byl v úřadu 4,5 roku, stal se nejdéle sloužícím ministrem a já si myslím, že se mu sluší poděkovat,“ píše Babiš a dokazuje, že je lhář, jelikož měřit výkon sezením na úřadu může opravdu jen debil, protože na Babišovi záleželo, jak dlouho byl ťok ministrem a pak už přišel s holými nesmyly, když si lhal a vymýšlel: „Udělal spousty práce. Transparentně jsme vysoutěžili mýto. Zlevnil kilometr dálnice na poloviční cenu. Zahajoval stavby a staví,“ napsal na facebooku Babiš.

Tomu věří jen idioti, co nikdy nejeli za úřadování Ťoka po dálnici D1 a nebo ti, co by rádi použili D35 mezi Pardubicemi a Mohelnicí… Tak Ťok stavěl, že hovno postavil.

Za ty čtyři a půl roku zahájil 263 kilometrů nových staveb dálnic a otevřel 127 kilometrů dálničních úseků, což udělal od stolu, kdy ze silnic pro motorová vozidla udělali zákonem dálnice. I tak se maká. Vymění se u oraniště značka a je dálnice.