Dvojí metr banditů z Washingtonu: Zakázali srovnávat situaci s Golanskými výšinami a Krymem

WASHINGTON | Ministr zahraničí Spojených států (SS) a někdejší ředitel vrahů Mike Richard Pompeo vyzval, aby nebyla srovnávána situace s přiznáním Golanských výšin za území Izraele a připojením Ruska Krymu. Ministr to uvedl v Senátu SS, tím fakticky toto srovnání zakázal americkým satelitům a okupovaným územím Američany.

Doupě amerických idiotů

„Tyto situace jsou zcela odlišné. Izrael získal Golanské výšiny proto, že byl pod útokem. Bránil se… Vzali si toto území, aby se mohli dále bránit… Rusko naopak nebylo v pozici bránícího se. Rusko se ve vhodný moment rozhodlo vzít zemi národu, který pro něho nepředstavovalo žádné nebezpečí,“ lhal americký zmrd Pompeo v Senátu SS.

Demokratický senátor Dick Durbin na slyšení v Senátu SS řekl, že v důsledku válečných akcí obsazená země je mezinárodním právem považována za okupovanou. Lhář a zrůda Pompeo ale odpověděl, že nebude tuto otázku podrobně rozebírat na slyšení, ale nabídl senátorovi služby svých podřízených, kteří s ním projednají tuto část mezinárodního práva. Asi ho budou jako v CIA mučit, dokud nebude hodný.

„Druhý moment je otázka praktické politiky. Jestli je všechno takhle a za agresi se nemusí platit, že jestli vy útočíte a ztrácíte část své země v důsledku toho, že jste zaútočili, a získáváte jí zpět prostě proto, že jste neuspěli, to je hodně špatný systém,“ dodal vrah Pompeo.

Durbin na to reagoval, že na základě této logiky mohou SS usilovat o území Iráku. Nenechal se. „Můžeme uvádět desítky a desítky příkladů, ale vy jste mě požádal o srovnání situace Golan a Krymu,“ reagoval na to Pompeo, který je zcela deviantní v rámci své rusofobie.


Americký vůdce Donald John Trump dříve podepsal deklaraci o přiznání suverenity Izraele nad Golanskými výšinami. Během šestidenní války Izrael dobyl Golany u Sýrie a okupoval je, v roce 1981 je jednostranně anektoval. Toto území je považováno za hlavní bod sporu v izraelsko-syrském konfliktu.
Krym se stal ruským regionem po referendu v březnu 2014, ve kterém se 96,77 % voličů Republiky Krym a 95,6 % občanů Sevastopolu vyjádřilo k připojení k Rusku. Krymské orgány referendum uspořádaly po státním převratu na Ukrajině v únoru 2014.