EU chce zakázat ochranu před migrací parazitů

Tak to je další šílenost! EU chce členským státům ztížit až znemožnit možnost ochrany před ilegální imigrací a kriminalitou.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Evropský parlament chce totiž zkrátit možnost dočasných kontrol na hranicích mezi státy Schengenu ze současných šesti na dva měsíce a celkové maximální období kontrol by mělo být zkrácené ze současných dvou let na jeden rok. To hnutí SPD naprosto odmítá. Národní státy by měly mít právo kontrolovat své hranice, aby zabránily nekontrolované masové imigraci a pohybu zločinců či islámských teroristů! Požadavek EU je ještě o to víc šokující, když sama EU není schopna ochránit vnější hranice EU a mnoho nepřizpůsobivých islámských imigrantů je už občany zemí EU.

V návrhu je též, že pokud by jakýkoli stát chtěl prodloužit kontrolu na hranicích z důvodu ochrany veřejného pořádku či vnitřní bezpečnosti, musela by to schválit Rada EU a vyjádřila by se k tomu i Evropská komise a do procesu by byl zapojený i Evropský parlament… To je pro SPD zcela nepřijatelné!

Schengen je jednou z příčin migrační krize a zavedl princip kolektivní nezodpovědnosti, kdy jednotlivé státy nechali procházet přes své území imigranty poté, co oni překonali vnější hranice EU, které Řecko a Itálie i agentura Frontex střežily jen velmi laxně. Vnější hráz neexistovala, imigrantská záplava se tedy šířila po Evropě. Pokud nefunguje vnější hráz, musíme mít svou vlastní národní hráz.

Musíme být připravení chránit své hranice a musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni. Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s možností zavedení hraničních kontrol, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. První ukázky toho jsme již zaznamenali.

Navíc Rakousko oznámilo Evropské unii, že hodlá o dalšího půl roku prodloužit kontroly na hranicích s Maďarskem a Slovinskem. Podle rakouského ministra vnitra z naší partnerské Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Herberta Kickla je počet lidí, kteří nelegálně překračují rakouskou hranici, nadále příliš vysoký. Kromě toho podle něj panuje v celé Evropské unii „latentní ohrožení terorismem“, neboť by se po porážce teroristické organizace Islámský stát v Sýrii a v Iráku mohli do Evropy začít vracet její bojovníci pocházející z evropských zemí. Kontroly provádí také Francie, Dánsko, Německo, Švédsko a rovněž Norsko, které však není členem EU. Podle agentury APA chtějí přinejmenším Paříž a Berlín v kontrolách rovněž pokračovat.

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickýmu stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš kamarád, kolega a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty, nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU a IMIGRACI 24. a 25. května!

Reklama: