Matteo Salvini mě přijel do Prahy navštívit

Mattea Salviniho, mého přítele, italského ministra vnitra a kolegy z naší evropské vlastenecké frakce, který mě na otočku navštívil v Praze, jsem informoval, jako nejvýznamnějšího člena italské vlády, o našich problémech s dovozem nekvalitního masa ze zemí EU, kdy nám vedení EU zároveň zakázalo kontrolovat kvalitu.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Itálie by nám jako velká země EU mohla svým hlasem pomoci. Chci aby naši občané mohli co nejdříve začít jíst kvalitní potraviny. Bojuji ze všech sil za české občany! Již od rána jsme samozřejmě probrali nejaktuálnější situaci kolem migrace a islamizace Evropy, které Matteo jako jediný v praxi úspěšně řeší, a také novinky kolem otřesné direktivní politiky Evropské unie.

Mluvíme také o společných konkrétních krocích a návrzích řešení, abychom zajistili bezpečnost a svobodu našich občanů. Matteo již ostatně řadu těchto kroků v praxi velmi úspěšně realizuje. Na rozdíl od neschopných (nebo všehoschopných?) sluníčkářských politiků, kteří zatím vládnou Evropě. SPD bojuje ze všech sil za občany České republiky na nejvyšší evropské úrovni!

Dále jsem s Matteem jednal o nutnosti nápravy fatální zemědělské politiky EU postavené na pokřivených dotacích pro vybrané preferované státy – kvůli tomu EU zničila České republice zemědělství, nejsme již potravinově soběstačnou zemí a státy EU k nám dováží druhořadé potraviny a další zboží. To je nepřijatelné.

Poté, co jsme se s Matteem prošli po Karlově mostě, tak jsem mu ukázal krásné Staroměstské náměstí.

Reklama: