Zrůdy zastavit za jakoukoliv cenu! Pokud nebudou Merkel, Macron a Juncker zastaveni, tak zničí celou Evropu

BRATISLAVA | Pokud nebudou Merkelová, Macron a Juncker zastaveni, tak zničí celou Evropu, prohlásil na svém Facebooku poslanec slovenského parlamentu Milan Uhrík. Došlo i na Kisku. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Milan Uhrík |reprodukované foto: teraz.sk (TASR)

„Politici jako Angela Merkelová, Emanuel Macron a Jean Claude Juncker musí být zastaveni, nebo jinak prostřednictvím Evropské unie zničí celou Evropu,“ napsal politik.

Poukázal na skutečnost, že tito politici nemají děti. Podle jeho názoru se jedná o charakteristický rys těchto čelních představitelů svých zemí. „Pro všechny tyto globalistické politiky je příznačné, že nikdo z nich nemá děti,“ prohlásil Uhrík.

Podle politika jim nezáleží na tom, co se bude na evropském kontinentu nadále dít. „Je jim jedno, zda evropské národy vymřou a co bude dále s Evropou,“ myslí si slovenský poslanec.

V souvislosti s tím poslanec publikoval pod svým textem video z televizní diskuze, kde rovněž poukazuje na skutečnost, že slovenský prezident Kiska, podle jeho názoru, dehonestuje prezidentský úřad, neboť v minulosti udělil vyznamenání lidem, kteří byli proti vzniku Slovenské republiky.