Ruský velvyslanec v OSN Vasilij Alexjevič Nebenzja uzemnil arogantního amerického viceprezidenta Mika Pence

NEW YORK | Portál iarex.ru informuje o tom jak ruský představitel při OSN Vasilj Alexjevič Nebenzja odmítl nediplomatické prohlášení amerického viceprezidenta Mike pence na adresu venezuelského diplomata Samuela Moncada a venezuelského kolegy se na půdě RB OSN zastal, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Vasilj Alexjevič Nebenzja si vytřel s Mikem Pence řiť

Deník píše, že si retardovaný bandita z Washingtonu Mike Pence opět spletl Radu bezpečnosti OSN s americkým kongresem, kde může udělovat příkazy, jak se mu líbí. Na adresu venezuelského diplomata Samuela Moncada uvedl, že by se venezuelský diplomat neměl účastnit zasedání Rady bezpečnosti OSN.

Podle amerického zločince by měl Moncada okamžitě odejet do Venezuely a odkázat svému prezidentovi Madurovi, že jeho doba skončila. Mike Pence rovněž uvedl, že by už rád jednal s představiteli „svobodné venezuelské vlády,“ kdy tím myslel loutkovou vládu, kterou by tam zločinné a teroristické Spojené státy ustanovily, aby mohl zemi kolonizovat.

Po arogantním a agresivním vystoupení bandity Mika Pence se přihlásil o slovo ruský velvyslanec Vasilij Alexjevič Nebenzja. Ten na adresu amerického viceprezidenta pence uvedl: „Samuel Moncada je oficiální představitel Venezuely, jehož status podporuje i Valné shromáždění OSN, takže přítomnost Samuela Moncada na zasedání Rady bezpečnosti OSN je v souladu s mezinárodním právem.“ Vytřel si teroristou z Washingtonu doslova prdel.


Venezuela je svrchovaný stát a jeho politici nejsou poskoky ve službách Spojených států.
Venezuela bude řídit svou zahraniční politiku tak, jak uzná za vhodné. Pokus o barevnou revoluci, kterou v zemi zinscenovali Američané se nezdařil a samozvanec Guaidó má stále více problémů.
Venezuele v boji proti Američanům pomáhají i Rusové a Číňané, kteří rovněž mají ve Venezuele své legitimní nároky. Američané nemají žádné právo násilně se zmocnit venezuelské ropy, Venezuela je připravena rozhodně se proti americkým plánům bránit.
A pokud se Mikovi Pence nelíbí, že se zasedání Rady bezpečnosti OSN účastní Samuel Moncada, klidně se může zvednout a jednání ostentativně opustit.
Nic hrozného se nestane, vyvětrá se a následně budou jednání pokračovat v příjemnějším ovzduší.