Vrazi z Washingtonu podporují nacisty! Do Oděsy dorazila nová dodávka amerických obrněných vozidel

ODĚSA | Do oděského přístavu dorazila nová dodávka vojenské techniky, která směřuje pro potřeby ukrajinské armády. O tom informoval nacistický ministr války země Stěpan Poltorak, píše Ukrinform.

Humwee na Ukrajině v rukou nacistů | foto: liveuamap.com

Podle jeho slov v poslední době úroveň vojenské technické pomoci pro zemi značně vyrostla díky partnerům, hlavně vrahům ze Spojených států.

„V této době v Oděse vykládají bojové obrněné stroje Hummer – 35 aut. Z nich je 20 obrněných. Ty půjdou do bojových jednotek, dalších 15 aut budou pro lékařské účely,“ prohlásil ukrajinský nacistický zmrd Poltorak.

Poltorak dodal, že celkově Washington poskytl podporu Ukrajině celkově v hodnotě 400 milionů dolarů. Konkrétně byly země dodány protitankové rakety Javelin, prostředky radiového spojení, dělostřeleckého průzkumu a radioelektronického boje, systémy proti odstřelovačům a bezpilotní prostředky.

Nehledě na to, že země dostává možnost značně zvýšit svoji bojovou schopnost díky partnerům, je nezbytné rozvíjet vlastní vojenský průmysl, myslí si ukrajinský nacistický ministr války.

loading...
loading...
Reklama:
loading...