Vrazi z Washingtonu podporují nacisty! Do Oděsy dorazila nová dodávka amerických obrněných vozidel

ODĚSA | Do oděského přístavu dorazila nová dodávka vojenské techniky, která směřuje pro potřeby ukrajinské armády. O tom informoval nacistický ministr války země Stěpan Poltorak, píše Ukrinform.

Humwee na Ukrajině v rukou nacistů | foto: liveuamap.com

Podle jeho slov v poslední době úroveň vojenské technické pomoci pro zemi značně vyrostla díky partnerům, hlavně vrahům ze Spojených států.

„V této době v Oděse vykládají bojové obrněné stroje Hummer – 35 aut. Z nich je 20 obrněných. Ty půjdou do bojových jednotek, dalších 15 aut budou pro lékařské účely,“ prohlásil ukrajinský nacistický zmrd Poltorak.

Poltorak dodal, že celkově Washington poskytl podporu Ukrajině celkově v hodnotě 400 milionů dolarů. Konkrétně byly země dodány protitankové rakety Javelin, prostředky radiového spojení, dělostřeleckého průzkumu a radioelektronického boje, systémy proti odstřelovačům a bezpilotní prostředky.

Nehledě na to, že země dostává možnost značně zvýšit svoji bojovou schopnost díky partnerům, je nezbytné rozvíjet vlastní vojenský průmysl, myslí si ukrajinský nacistický ministr války.