Devianti zakazují dětem pohádky!

A dost! To už je opravdu na hlavu, k čemu vede šílená teorie genderu. Děti v jedné ze základních škol ve španělské Barceloně si už nepřečtou klasické pohádky jako jsou Šípková Růženka nebo Červená Karkulka.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Školská komise pro rovnost pohlaví došla k závěru, že příběhy jsou prý příliš sexistické. Z tamní školní knihovny ze stejného důvodu zmizela téměř třetina pohádek. Hnutí SPD jasně hájí tradiční hodnoty proti takovýmto sluníčkářským nesmyslům!

Vedle pohádky o Karkulce, kterou sežere vlk a pak ji zachrání statečný myslivec, nezůstal ve škole v katalánské metropoli ušetřen ani příběh o svatém Jiřím, kdy podle legendy statečný rytíř přemůže draka a zachráněné princezně dá červenou růži, jež vyrostla na místě boje z dračí krve…

Víme, že kvůli genderu vznikají i homosexualistické pohádky pro děti o dvou princích, kdy jednoho prince zachrání před drakem druhý princ…. To je opravdu odporná genderová indoktrinace dětí.

Šílená genderová ideologie, kterou podporují sluníčkářští politici, novináři a aktivisté, tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Tito „sociální inženýři“ pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? Hnutí SPD jasně hájí tradiční hodnoty proti takovýmto sluníčkářským nesmyslům!

Reklama: