Německo jako za Hitlera či Honeckera? Dítě nepřijali do školy pro politické postoje rodičů

Nová totalita! Soukromá berlínská základní škola nepřijala dceru politika parlamentní euroskeptické a protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD). A podle školské správy se škola nedopustila diskriminace!

Tomio Okamura | repro: FB

To je jak za bolševika, kdy byly děti trestány za buržoazní či kulacký původ svých rodičů! Podobné věci už se ale začínají dít i v České republice. Pokud odmítáte novou totalitu a diktaturu politické korektnosti a chcete žít ve svobodné společnosti, kde můžete svobodně říkat své názory, podpořte prosím hnutí SPD!

Případ přezkoumala školská správa, podle které mají soukromé školy právo zohlednit při výběru žáků i politické smýšlení jejich rodičů. Správa v tom nevidí rozpor se zákazem diskriminace, který je obsažen ve školském zákoně i všeobecném zákoně o rovném zacházení! Přitom se Evropská unie, Německo i ostatní sluníčkáři zaklínají tím, jak bojují proti diskriminaci, prosazují antidiskriminační směrnici, ale když se jim to hodí, tak jim diskriminace nevadí.

Opět se ukazuje dvojí metr sluníčkářů: Diskriminovat je špatné, ale vlastence diskriminovat lze. Muslimské imigranty a dokonce i džihádisty z Islámského státu je podle sluníčkářů správné přijímat – ale křesťany, kteří utíkají z muslimských zemí a kterým opravdu hrozí smrt, přijímat odmítají. Křesťany a vlastence podle sluníčkářů urážet a zesměšňovat lze, muslimy ne.

Novou totalitu, cenzuru a diskriminaci ze strany sluníčkářů vidíme i v České republice. Známému písničkáři Pepovi Nosovi bylo zase zrušeno koncertní vystoupení v Českých Budějovicích jen kvůli tomu, že kandidoval za SPD! Normalizační praktiky, kterých si zažil dost jako člen sdružení zakazovaných písničkářů Šafrán, se jako přes kopírák vracejí s novými kádry v plném rozměru. Je tragikomicky příznačné, že cenzor zakazuje z ideových důvodů koncerty pronásledovanému písničkáři, který před rokem převzal z rukou ministryně obrany ocenění za protikomunistický odboj…

loading...

Dlouholetý badatel Fyzikálního ústavu Akademie věd profesor Jaroslav Šesták říká, že musel opustit vědeckou obec poté, co ho vyznamenal prezident Miloš Zeman. Počátkem ledna zase LN přinesly příběh historika Michala Macháčka. Ten napsal odborníky oceňovanou historickou knihu o komunistickém prezidentovi Gustávu Husákovi – toho si všiml prezident Zeman a při oslavách stého výročí vzniku státu mu udělil vyznamenání Za zásluhy. Čekalo se, že Macháčkova kariéra nabere raketové tempo. Namísto toho však musel opustit akademické prostředí. Tvrdí, že k tomu byl částí vědecké komunity v podstatě dotlačen poté, co dostal prezidentskou medaili…

Podobnou zkušenost před dvěma lety zažil i umělec Vladimír Franz, který se v roce 2013 sám ucházel o Hrad. Když neuspěl, řekl, že v druhém kole dá hlas Zemanovi. Po tomto kroku náhle zaznamenal citelný pokles zájemců o svou scénickou hudbu pro divadlo, jelikož umělecký svět je často ovládán za veřejné peníze sluníčkáři…

Takových případů bychom ale našli mnohem a mnohem více. Pokud odmítáte novou totalitu a diktaturu politické korektnosti a chcete žít ve svobodné společnosti, kde můžete svobodně říkat své názory, podpořte prosím hnutí SPD!

loading...
Reklama:
loading...