Další nebezpeční migrační vlna invaze na obzoru!

Tohle je opravdu velmi špatná zpráva. Tajné služby varují před dalším masivním příchodem migrantů. Z Libye se jich do Evropy snaží dostat stovky tisíc a nejen podle italských tajných služeb je mezi nimi mnoho nebezpečných islamistů.

Ivo Valenta

Pašeráci, kteří nyní pocházejí i z řad ruské mafie, si z této situace udělali výnosný byznys a sami přicházejí s novými způsoby, jak běžence do Evropy dostat. Fakt, že migrační tlak na Evropu bude stoupat, zmínily také německé úřady.

Vždyť v této zemi jen v prvním čtvrtletí letošního roku požádaly o azyl téměř čtyři tisíce Nigerijců a to není nic v porovnání s tím, co naši sousedé mohou dle médií očekávat. Stále jsem toho názoru, že jedinou možnou cestou, jak z této situace ven, je nekompromisní uzavření hranic EU.

Nesmíme riskovat, že se do Evropy budou stěhovat radikálové a nepřizpůsobiví jedinci. Stejně tak trvám na tom, že pomoc lidem z válkou zmítaných zemí by měla být realizována jedině v jejich vlasti. Masívní přesídlování obyvatel skutečně nic neřeší, pouze přináší další problémy.