Očkovat? Neočkovat?

Když máte nemocné dítě, snažíte se zjistit proč. Protože bez této odpovědi nemáte nikdy šanci jeho stav zlepšit. Je to lidské a díky bohu za to, že nemoc vás donutí přemýšlet a zkoumat. Nikdo to za vás neudělá…

Eva Hrindová | foto: archív autorky

Příběh maminky, které postupně před očima odcházelo její dítě za naprostého nezájmu lékařů ukazuje, jak moc se současná medicína stala odtažitou od lidí. Jakoby stav člověka, jak se cítí a jak žije, vůbec nehrál roli.

Můžeme mít špičkové přístroje a účinné chemikálie, ale evidentně se ztrácí propojení s člověkem. Lékaři mají své mantry, své postupy a člověk a jeho schopnost být zdráv se v tom ztrácí. Jak jinak si vysvětlit, že lékaři, kteří vnímají tento neblahý stav jsou osočováni, vyštípáváni a odstavováni mimo systém? A o lidech, jejichž životy jsou zmařeny, ani nemluvě…

Ohledně očkování je na místě volat po nezávislém výzkumu. V USA, kde se očkuje asi nejbrutálněji, musí čelit epidemii autismu. A stále se nic neděje. Žádné výzkumy, žádné zkoumání bezpečnosti vakcín. Místo toho se likvidují lidé, kteří na MOŽNOU souvislost mezi vakcinací a autismem upozorňují. Přitom jde jen o jedno – prozkoumat to. Udělat studie, které budou nezávislé na farmaceutických firmách.

Ale nejde to a pro mě je to znakem, že stát nic neznamená, že stát už nefunguje, protože moc mají korporátní firmy a ty určují agendu – i voleným politikům. A to je opravdu neskutečně smutný závěr. Zvlášť proto, že k nárůstu moci přispívají i ti, kteří jsou touto nekontrolovatelnou mocí systematicky poškozováni.

Přečtěte si příběh té maminky a jestli to s vámi nijak nepohne a ani na vteřinu nepřipustíte, že je třeba vakcinaci lépe a nezávisleji zkoumat, mají vás také v moci.