Marine Le Pen vyzvala Mattea Salviniho k vybudování nové frakce v Evropském parlamentu

ŠTRASBURK | Předsedkyně francouzské vlastenecké strany Národní shromáždění Marine Le Pen v pondělí oficiálně vyzvala italského ministra vnitra a předsedu italské vládní strany Liga, aby v příštím Evropském parlamentu vytvořil novou frakci, do které by mohly patřit vlastenecké politické subjekty z celé Evropy, které nesouhlasí s likvidací Evropy formou migrování neslučitelných s naší civilizací.

Představitelé ENF – Okamura druhý zleva vedle Salviniho (z webu TO)

„Pověřili jsme Mattea Salviniho, aby vybudoval tuto velmi velkou skupinu Obrany evropských národů,“ prohlásila v pondělí Le Pen. Není jasné, zda název, který použila, má být i oficiálním názvem budoucí frakce.

Zatím se strany sdružují neoficiálně v ENF – což je Evropa svobodných národů, avšak situace pokročila a dnes není vůbec jisté, zda za pár desítek let nějaké evropské národy, díky bruselské totalitě a migraci neslučitelných vetřelců s naší civilizací, vůbec přežijí.

Odpůrci dnešní liberálně-demokratické totality, která si nezadá s bolševickou lidově-demokratickou totalitou se snaží dlouhodobě o společnou integraci, aby byli silnou politickou silou v Evropské unii.

Kromě Marine Le Pen jsou do těchto snah zainteresované například i Dánska lidová strana, Alternativa pro Německo či strana Finové, která v neděli téměř vyhrála parlamentní volby ve Finsku, když za vítěznými sociálními demokraty zaostala jen o dvě desetiny procenta.

Ovšem také strana Vlámský zájem, či vládní rakouská strana FPÖ, či česká SPD, ale své kroky koordinuje i se nizozemskou stranou Svoboda Geerta Wilderse. Budou letošní volby do Evropského parlamentu kontrarevolucí za záchranu evropských tradic a národů?