Liberálně-demokratická hovada v akci: Švédsko hodlá zavést sankce proti zemím EU, které odmítají přijímat migranty

STOCKHOLM | Švédský liberálně-demorkatický premiér a totalitní zločinecké lidské hovado Stefan Löfven hodlá zavést sankce proti státům EU, které se vyslovují proti přijetí běženců, například proti Maďarsku. Politik to řekl v pondělním interview pro list Dagens Nyheter. V Maďarsku by na něj měl být okamžitě vydán zatykač, aby shnil v maďarském vězení.

Takový milý negr

„Ano, jsem na to připraven,“ odpověděl Löfven na otázku o eventuálním vyhlášení sankcí. „Protože potřebujeme konečně solidární zodpovědnost. Nemůže to být jedna, dvě, nebo tři země, je třeba nám s tím pomoct.“ Pomoci? To je problém hovada odsunout, tam kam patří. Pokud je chce doma, tak ať je ve Švédsku má, ale pak Švédsko oplotit, aby vrazi nemohli vandrovat po Evropě a Löfven kastrovat, aby se takové hovado raději nemohlo ani množit.

„Nejsou-li ochotni to udělat, bude to mít svoji cenu, nebudou moci dostávat stejné prostředky EU jako dnes,“ pokračoval Löfven. „Maďarsko je jednou z nejúspěšnějších zemí. Nelze, aby země, která dostala největší podporu EU, řekla: ‚Ne, nechceme brát na sebe odpovědnost za migraci‘.“

O nehorázném prohlášení švédského lidského hovada informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Maďarská rekce zatím nepřišla.

Chování Löfven jen dokazuje, že rozdíl mezi dnešní liberálně-demokratickou totalitou si nezadá s tehdejší bolševickou lidově-demokratickou totalitou. Kdy bude volat po vraždění odpůrců migrace v koncentračních táborech?