Volební právo pro výrostky

Společným znakem pro všechny politické strany se strmým úbytkem preferencí je erupce šílených nápadů a návrhů. Nejinak je tomu u partičky STAN v čele s novým koštětem Vítem Rakušanem, který za vlajkovou loď pro svou stranu vyhlásil zavedení volebního práva pro šestnáctileté teenegery.

Jan Kopal

Z uvedeného návrhu je patrné, že pan Rakušan nikdy neseděl ve volební komisi a netuší, jaká skvadra k volebním urnám dochází.

Nejpočetnější skupinou jsou důchodci, po nich střední generace a jen ve výjimečných případech mladí lidé. Pokud jdou k volbám mladí, tak jen jako součást širší rodiny. Jedná se většinou o třicátníky, kteří už také mají vlastní malé děti, kterým se snaží jít příkladem.

Že by někdy k volbám dorazila partička mladistvých výrostků cestou ze školy či přednáškových síní našich vysokých škol je výjev blízký setkáním třetího druhu.

Lhát si do kapsy, že podobným způsobem donutí mladé stádně volit, nejlépe pidistraničku jménem STAN, to může jedině nesvéprávný jedinec nebo věci neznalý truhlík. Nehledě k tomu, že zmanipulovaní a ČT zformovaní mládežníci budem sborem volit Piráty nebo jinou neomarxistickou bojůvku.