Mu-Slimácké zrůdy při pohledu na hořící katedrálu Notre Dame oslavovaly a řvaly jako svině „Alláhu Akbar“

PAŘÍŽ | Džihádisté (mu-slimácké svině) pravděpodobně nezapálili oheň na katedrále Notre Dame v Paříži, ale zjevně ho na sociálních sítích oslavují. Upozorňují na to portály Jihadwatch.org a Islamisation.fr, na které se odkazuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

takový mírumilovný islámista | foto: youtube.com

Mnozí radikální mu-slimáci věří, že ničení nemuslimských náboženských staveb svědčí o pravdě islámu, protože Korán naznačuje, že zničení pozůstatků starověkých nemuslimských civilizací je znamením Alláhova trestu pro ty, kteří odmítli jeho pravdu: „Už naplnil se obvyklý osud těch, kteří před vámi byli! Cestujte po zemi a podívejte, jaký byl konec těch, kteří posly za lháře prohlašovali! „Uvádí server.

Množství mu-slimáckého dobytka a jiného lidského odpadu na internetu se posmívalo a oslavovalo zničení katedrály Notre Dame. Více lidem s arabskými jmény přišly plameny na střeše pařížské katedrály velmi vtipné.

Uživatel Twitteru Damien Rieu uveřejnil video, ve kterém upozornil na množství lidí, kteří reagovali na video hořící katedrály obrázkem či emotikonům „smíchu“.

Rieu následně večer po zhroucení jedné z věží poukázal na další příklady mu-slimáků, kteří doslova tleskali při zničení křesťanské památky během Svatého týdne. Příkladem je i Mohamed Mouara, který při videu uvedl: „Alláh est grand“ – Velkolepý Alláh.


Reklama: