Pražská kavárna a havloidní svoloč brečí. Miloš Zeman jim ukradl už i Jardu Jágra

PRAHA | Mediální žumpa havloidní propagandy, dezinformací, lží, manipulací, které plní veřejný prostor lejny s svým vůdcem a hlavou šílenou Pavlem Šafrem Forum24 bije na poplach. Šílené hysterie na dezinformačním webu Šafra si povšimli v české redakci světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Jaromír Jágr | repro: wikipedia

Šafrovo fórum šíří nenávist a konspirační teorie, když tvrdí, že z hokejového génia Jaromíra Jágra, který pro připomínku invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa nosí na svém dresu číslo 68, se totiž najednou stala figurka prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.

Čím se podle listu Jarda provinil? Dovolí si letět s českým prezidentem do Číny! Hm, Šafr by se měl zase opít do němoty, pokálet a pomočit, tak jak to dělá rád a často po svých vzorech deviantním Havlovi a degenerovaném Schwarzenbergovi.

„Jaromír Jágr se stal tváří reklamy Andreje Babiše. Ten v roce 2013 kandidoval do poslanecké sněmovny a měl v té chvíli jednu velkou výhodu: kromě času vyměřeného kandidátům v televizi běžela reklama na jeho Vodňanské kuře. Vystupoval v ní on i legendární hokejista, a tak se Jágr stal symbolem jednoho z prvních flagrantních porušení pravidel ze strany českého premiéra,” vypočítává hříchy hokejové hvězdy Šafrova služka a rozkuřovačka amerických ocasů Johana Hovorková.

Kromě toho si Jaromír Jágr dovolil zajet na Čapí hnízdo a navštívit mítink hnutí ANO v Ostravě, pokračuje autorka. V článku se Jardovi také vyčítá návštěva oslav narozenin Miloše Zemana, účast na akci v Lánech a rozhodnutí letět spolu s českým prezidentem do Číny.

„Sečteno a podtrženo: člověk, který mnohokrát hovořil o okupaci a o zlu předchozího režimu, podporuje agenta StB, prominenta tohoto režimu a také vrchního českého agenta Ruska a Číny, největších totalitních možností,” uvádí Hovorková, která svým kádrováním dokazuje, že má duši prolezlou bolševickým svinstvem a je nechutnou osobou, která není hodná ani toho, abyste jí naplivali do tváře, který spíše vypadá jako ksicht, ale spíše jako červrná opičí prdel.

Z hlediska autorky je jen těžko odhadnutelné, proč Jágr takovou věc dělá. Pochybuje totiž, že kvůli penězům, a proto jde podle ní o úplně marginální důvody. Skutečnost je ale nakonec úplně jednoduchá a dokazuje, že havloidní Forum24 plné lejna a havloidních sraček jen šíří nenávist, lži a propagandu, dezinformace, konspirace a pomluvy: „Legendární hokejový útočník Jaromír Jágr bude doprovázet prezidenta Miloše Zemana na jeho návštěvě Číny, do Pekingu s ním poletí také kladenské juniorské mužstvo. Jaromír Jágr chce pomoci čínskému hokeji před zimní olympiádou v roce 2022, legendární útočník by měl být i tváří hokejového turnaje.“ píše agentura.