Bude za to jednou DJ Trum viset? Ekonomický terorismus: SS zavedly nové sankce proti Kubě, Venezuele a Nikaragui

WASHINGTON | Spojené státy (SS) uvalily nové sankce proti Kubě, Venezuele a Nikaragui, řekl americký ministr financí Steven Mnuchin. K této zprávě přidal poradce prezidenta národní bezpečnosti John Bolton, mluvící v Miami. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

DJ Trump na oprátce oběšený | reprofoto: YTB

Ekonomický terorismus SS se rozjel na nové obrátky: „Omezení se kromě jiného dotknou Venezuelské centrální banky a banky Nicaragua Corporativo (BANCORP). Kromě toho byly do sankčního seznamu pro Venezuelu doplněny dvě osoby – Orteg Murillo z Nikaraguy a Ruzz Teran z Venezuely,“ informuje Sputnik s tím, že SS také zavedly sankce proti pěti organizacím spojeným s kubánskou zpravodajskou službou.

„Dnes oznamujeme pět dodatků k seznamu omezení ohledně Kuby, který zakazuje přímé finanční operace s organizacemi spojenými se službami a vojenským personálem kubánské vojenské zpravodajské služby,“ řekl vrah a lidská zrůda Bolton během svého vystoupení v Miami. „Tyto dodatky zahrnují zejména leteckou společnost Aerogaviota patřící kubánské armádě,“ dodal poradce a poskok vůdce SS Trumpa.

Kromě toho Spojené státy omezí cesty Američanů, kteří nemají na Kubě žádné příbuzné, aby snížily zahalený cestovní ruch, z něhož jsou financovány bezpečnostní služby Kuby s podílem v odvětví cestovního ruchu. Omezení platí také pro převod peněz Američanů na Kubu ve výši tisíc dolarů za čtvrtletí.

Reklama: