Mu-Slimácký dobytek! V Bangladéši na střeše islámské školy upálili studentku na příkaz ředitele školy

DHÁHKA | V Bangladéši upálili studentku na příkaz ředitele islámské školy, kterého nahlásila za sexuální obtěžování. Informovala o tom v pátek tamní policie, na kterou se odkazuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Ano, toto jsou mu-slimáci v odhalené pravdě. Islám nese smrt a je strojem času do dávnověkého a hlubokého středověku. Islám je anticivilizace a ideologie neslučitelná s evropskými tradicemi.

Nusrat Jahan Rafi

Tento zrůdný čin se odehrál minulý týden. Smrt dívky Nusrat Jahan Rafi (19)vyvolala masové protesty v zemi a vláda slíbila, že všech pachatelů postaví před soud, uvedla agentura AFP.

Podle policie útočníci Rafi vylákali na střechu islámské školy, kterou navštěvovala. Vyzvali ji, aby stáhla obvinění vůči řediteli. Když odmítla, svázali ji, polili hořlavinou a zapálili.

Policie uvedla, že jeden z osmnácti zatčených v souvislosti s útokem obvinil z nařízení útoku ředitele školy. Ten pachatelům řekl, aby jí donutili stáhnout obvinění, nebo jí zabili, kdyby odmítla.

Dívka na policii obvinila ředitele školy na konci března. Už při ohlášení se jí policista vysmál, že přehání. A podání odmítl přijmout.