Kritici islamizace jsou zatím cenzurování! Už jsou zavírání do vězení a budou nás i popravovat?

Vidíme v přímém přenosu novodobou cenzuru, omezování svobod a příklon k nové totalitě z dílny masových sociálních sítí. Ty stupňují „boj proti šíření dezinformací,“ jak se píše ve zprávě České televize. To mi připomíná boj proti třídnímu nepříteli a zostřování třídního boje. A co je pravda a co je dezinformace, budou určovat jako za komunistů cenzoři? Nyní Evropská unie?

Tomio Okamura

Podílet se na tom má i eurokomisařka Věra Jourová z ANO. Hnutí SPD jasně odmítá cenzuru a omezování svobody slova a občanských svobod! Nechceme žít v zemi, kde nebude možné říci otevřeně svůj názor. Přijďte prosím 24. a 25. května k volbám a společně to zvládneme.

Vyhlásily se tři hlavní postupy, jejichž pomocí sociální sítě zintenzivní boj proti „falešným zprávám“: odstraňování závadného obsahu, omezení šíření „problematického obsahu“ a informování lidí, aby více přemýšleli nad tím, na co kliknout. To, co sociální sítě považuje za „dezinformace či jiný senzační obsah“, prý neodstraňují, avšak hodlají cenzurovat jinak – sociální síť hodlá omezovat v hlavních stránkách uživatelů viditelnost skupin, v nichž se „opakovaně objevují materiály považované nezávislými kontrolory za nepravdivé“.

Aha, takže dříve se tomu říkalo cenzor, dnes „nezávislý kontrolor“… Známe mnoho příkladu, kdy sociální sítě naprosto nesmyslně cenzurují. Daly kupříkladu za selfíčko s Tommym Robinsonem (který upozornil na pákistánské znásilňovací gangy v Británii) známé lovkyni Michaela Fialové měsíční ban. To je cenzura jak za bolševika!

Byly smazány stránky Tommy Robinsonovi, který upozornil na to, jak pákistánští muslimští imigranti hromadně v Británii znásilňovali mladé dívky. Kvůli tomu byl dokonce zavřen i ve vězení (i když oficiální záminka byla jiná). Bohužel cenzuru za odpor k islámu a imigraci podporují via facti i premiér Babiš z ANO a ministr vnitra Hamáček z ČSSD.

Tím více se ukazuje nutnost přijmout zákon, který by velkým společnostem na internetu zakázal cenzurovat svobodu slova. Vláda Andreje Babiše se ale postavila proti tomuto návrhu. Aspoň víme, na jaké straně pan premiér stojí. Vidíme, že podporuje, aby byl lidem smazán profil za to, že vyjádří odpor k masové imigraci a islámu. Není divu, když pan Babiš podpořil Globální pakt o uprchlících a zval k nám univerzitu podporovatele masové migrace George Sorose…

Nedivím, že cenzuru prosazuje také ministr vnitra Jan Hamáček z ČSSD, který říká, že „islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti“.

Hnutí SPD jasně odmítá cenzuru a omezování svobody slova a občanských svobod! Nechceme žít v zemi, kde nebude možné říci otevřeně svůj názor. Přijďte prosím 24. a 25. května k volbám a společně to zvládneme.