Bude zase někdo zastřelen? StBák Babiš: Od začátku tvrdím, že je to politický proces. Rezignovat nehodlá, Kněžínek v demisi

Slovenský ekonomický přivandrovalec do Česka a trapný pokus o premiéra Andy Babiš se nechystá rezignovat ani v případě, že by ho státní zástupce v kauze Čapí hnízdo obžaloval. Babiš to uvedl v rozhovoru pro deník Mladá fronta Dnes, který přes svěřenecký fond vlastní. Lhář Babiš zopakoval, že celá kauza je politický proces. O kvákání Babiše informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Andy Babiš – Čurák v akci?

„Nerezignoval bych, protože od začátku tvrdím, že je to politický proces. Že kdybych nebyl v politice, tak nikdo o Čapím hnízdě neslyšel. Na mě se stále organizují nějaké aféry, které se někdo snaží tvořit z minulosti, je to dvanáct let stará věc. Považuji za absolutní skandál, že ještě obvinili moji manželku a moji rodinu. Je to neuvěřitelná prasárna,“ řekl Babiš v rozhovoru.

No prasárna je vražda kmotra Mráka a exministra Duckého, že Andreji? Kolik jsi za to zaplatil? Bývalý komunista a Stbák Babiš je obviněný z dotačního podvodu a z poškození finančních zájmů Evropské unie, hrozí mu až deset let vězení. Navíc trestnímu stíhání čelí jeho žena Monika, švagr Martin Herodes a dcera Adriana Bobeková.

Opozice kauzu Čapí hnízdo spojuje i s rezignací ministra spravedlnosti Jana Kněžínka, který o svém odchodu informoval ve čtvrtek. Na postu ministra ho nahradí poradkyně prezidenta Miloše Zemana pro justici Marie Benešová. Budou padat hlavy nebo se opět rozjedou střelci?