Muž krátce po poledni zastřelen. Vítejte ve Velké Británii – Birmingham za bílého dne ve čtvrti Erdington

Dvaceti osmiletý muž byl zavražděn – zastřelen – krátce po poledni ve čtvrti kde jsem žil, kousek od pubu, kam jsem chodil na pivo, v Church Road – „Kostelní ulici“ nedaleko kostela Svatého Barnabáše.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Policie West Midlands k tomu sdělila: „28-letý muž byl zastřelen a jeho rodina byla informována. Pokračujeme s dotazy na objasnění okolností k tomuto incidentu.“

Labouristický poslanec Jack Dromey hovořil o svém šoku – a vyzval komunitu Erdingtonu, aby se spojila a pomohla s vyšetřováním. Místní obyvateléjsou touto tragickou vraždou šokováni. Moje sympatie patří oběti a jeho rodině. Chtěl bych vyzvat každého, kdo zná pachatele tohoto zlého činu, aby okamžitě přišel k policii.“

Svědkové uvádí, že několik ulic bylo zapečetěno a na místě je speciální vyšetřovací tým. Obyčejní uniformovaní policisté v současnosti uklidňují obyvatele, protože někteří pláč.

Jeden ze svědků řekl: „Slyšel jsem spoustu lidí, kteří před dvěma hodinami křičeli, ale střelby jsem neslyšel.
West Midlands Ambulance Service v prohlášení sdělila, že oběť byla na místě po příjezdu potvrzena jako mrtvá.
A proč se toto ve Velké Británii děje?

Policisté jsou příliš zaneprázdněni, protože si musí být jisti, že Jill a Sebastiánovi neublíží, když v dnešních dnech tak hezky a příkladně ekologicky protestují. Hlavně však nemají ani lidi, ani peníze na to, aby účinně postupovali vůči dalším vrahům, a dalším vraždám.

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska utratí přes 14 miliard liber na »Zahraniční pomoc«. Skutečně, 14 miliard liber ročně (cca 420 miliard korun) z daní Britských daňových poplatníků padne na zahraniční pomoc a je posláno těm nejvíce zkorumpovaným režimům a despotům na světě. Pokud bude chtít něco někdo v Británii změnit, bude muset obnovit trest smrti, je to smutné ale pravdivé.

Když za vlády premiéra Blaira Velké Británie zakázala nošení zbraní i na vlastní obranu, vláda prohlašovala, že je to z důvodů, aby zastavila zločinnost. A co se stalo? Zločinnost vzrostla násobně!

A jaká je situace dnes, Policie spěchá na místo činu, aby později dala příbuzným číslo zločinu. To je všechno, co se stane. Zákonnost ve Velké Británii a objasněnost zločinů je již pouze vtip.