Mu-Slimácká královna Alžběta oslavila v soukromí 93. narozeniny

LONDÝN | Britská královna Alžběta II. oslavila v neděli v soukromí své 93. narozeniny. S členy své rodiny navštívila mši v Kapli sv. Jiří na Windsorském zámku v Londýně. Podivné, že jako královna mu-slimácké země nešla do mešity, nebo jí neřekli, že Britské ostrovy už nejsou křesťanské? Kolik se změní za pár let. Narodíte se v křesťanské zemi a 93. narozeniny slavíte v chalífátu Anglie.

Mu-Slimácká královna Alžběta II. | repro: BBC

Na mši se kromě jiných zúčastnili princ William s manželkou vévodkyní Kate a princ Harry, jehož těhotná manželka cikánská Meghan však chyběla, protože na přelomu dubna a května očekává své první dítě. Jak je možné, že byli na mši a uráželi všechny mu-slimáky, co přivandrovali na Britské ostrovy.

Alžběta II. se narodila 21. dubna 1926 v Londýně, královnou se stala 6. února 1952. Tehdy byla Británie křesťanská a dnes jsou křesťané pronásledování a vražděni za bílého dne. Kdo šíří pravdu o mu-slimáckých zvěrstvech končí ve vězení a královna je vlastně už také mu-slimácká, jelikož se halí šátkem. Jako zdegenerovaná zírá, jak jí mu-slimáci ničí její zemi.

Mu-Slimácká královna Alžběta II. své narozeniny slaví každý rok dvakrát. Oficiální oslavy s tradiční vojenskou prohlídkou Trooping the Colour se konají v červnu, protože tehdy je už v Londýně obvykle lepší počasí.