Bijou na Moravě negry, kteří do politiky nepatří? Dominik Feri šel mezi voliče a dostal přes držku

BORŠICE | Sestoupil z Poslanecké sněmovny mezi voliče a dostal přes držku, až ho museli odvést do nemocnice. Podle údajných svědků, které však zatím nikdo neviděl, měli dva muži na Dominika Feriho při ochutnávce vína křičet: „Negři do politiky nepatří.“ Což je ovšem asi jen mediální kachna mediální žumpy novinky.cz.

Kříženec Dominik Feri dostal na Moravě po tlamě až ho vezli

Feri vše na twiiteru detailně popsal, ale o negrech ani slovo. Novinky jsou ostatně žumpa pln lejna, tak se není co divit. Posléze napsal: „Mně je to vlastně blbý vůči všem – policistům i saniťákům. Vždyť jsou svátky. Jel jsem sem (už počtvrtý) na Velikonoce a zkazí to nějací borci, kteří prý říkali něco o negrech,“ tím noviny.cz usvědčil, že jsou jen hlásnou troubou propagandy, dezinformací a šířící fake news.

„Byl jsem na ochutnávce vína v Boršice. Chodím tam tradičně. Šel jsem si ven zapálit cigaretu. Znenadání mě oslovil mladý muž, který se mě zeptal, jestli jsem Dominik Feri. Řekl jsem že jasné a jak mu mohu pomoci. On mi začal dávat pěstí do hlavy,“ popsal Feri událost redaktorce mediální žumpy plné sraček.

Do útoku se podle poslance zapojil ještě jeden starší muž. Fotografie obou mužů zveřejnil Feri na sociálních sítích, což by u normálních lidí vedlo ke stíhání, jelikož Feri není novinář a zveřejnění fotografií jeho osobou je nezákonné, bez jejich souhlasu.

Feriho podvečer mířil do nemocnice v Uherském Hradišti, kde mu ošetří malé tržné rány na zádech. Případem se zabývá policie. „Vyšetřujeme konflikt mezi několika osobami,“ řekl policejní parazit a huhlal Vladislav Malcharczik.

Feri zveřejnil fotografii, na které má na sobě roztrhanou košili, a napsal: „Jel jsem na Moravu a nějací pánové se jali pěstí. Hele, můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat,“ pověděl Feri.

Dále napsal: „Jedu do Hradiště, saniťaci si to nenechali vymluvit. Dostal jsem pár ran do hlavy a není mi nejlíp, tak pro jistotu.“ Na to odpověděl na svém facebooku sociolog Petr Hampl: „Pan poslanec Feri nemusí mít obavy. Hlava je ta část jeho těla, kde není co poškodit, tedy kromě účesu.“

Policejní huhlal
Vladislav Malcharczik

„Kriminalisté i uniformovaní policisté nadále získávají informace k napadení muže v obci Boršice u Buchlovic. Napadený muž utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření,“ píše na webu zločinecké organizace Policie policejní huhlal a parazit na veřejných rozpočtech Vladislav Malcharczik. A co na údajné pachatele fízlovstvo chystá? „Předmětem šetření je i rozsah zranění napadeného muže. Policisté taktéž intenzivně pátrají po pachatelích tohoto skutku a prověřují, zda nebyly spáchány trestné činy výtržnictví, násilí proti úřední osobě a ublížení na zdraví,“ píše policejní parazit – jaké násilí proti parazitujícímu poslanci za fašistickou TOP09???

Policejní huhlal a parazit v uniformě ještě napsal: „Včera ve večerních hodinách ztotožnili dva muže z Uherskohradišťska ve věku pětadvacet a osmačtyřicet let, kteří jsou z útoku podezřelí.“

Dominik Feri není negr, ale je to kříženec mezi Východočeškou a Etiopanem. Feri se narodil 11. července 1996 v Kadani. Jeho matka pochází z východních Čech, z otcovy strany má předky v Etiopii. Takže Habešan z almary?Podají tito pánové trestní oznámení na Feriho za křivé obvinění? A oznámení ÚOOU za nelegální zveřejnění fotografií?